Zdrada w związku

Zdrada w związku może być zarówno przyczyną rozstania, jak i momentem w związku, w którym partnerzy uświadamiają sobie, jak wiele dla siebie znaczą. Jakie są jej główne przyczyny? Jak jej zapobiec?

Przyczyny zdrady

Jak pokazują wyniki badań, około 25% kobiet i 16% mężczyzn przyznaje, że chociaż raz zdarzyło się im zdradzić swoją drugą połówkę. Jakie są główne przyczyny niewierności? Może być to między innymi brak szacunku ze strony partnera — lekceważenie, wyśmiewanie czy nieustanne krytykowanie. Zdrada często związana jest z niedopasowaniem seksualnym. Nierzadko mamy do czynienia z sytuacją, w której partnerzy mają odmienne oczekiwania w stosunku do życia intymnego. Przykładowo, kobieta ma ochotę na seks znacznie rzadziej niż mężczyzna. Brak rozmowy czy prób osiągnięcia kompromisu może skutkować zaspokojeniem potrzeb seksualnych poza związkiem. Wiele osób zdradza swoją drugą połówkę szukając potwierdzenia swojej atrakcyjności u innych. Niekiedy do czynienia możemy mieć także w sytuacją, w której jeden z partnerów po pewnym czasie stwierdza, że jego uczucie do drugiej połówki wypaliło się i decyduje się on na zdradzenie jej i sprawdzenie w ten sposób, jak czułby się w związku z inną osobą.

Jak rozpoznać zdradę w związku?

Poniższe zachowania mogą (chociaż oczywiście nie muszą) świadczyć o tym, że nasz partner nas zdradza:

  • Przestał ignorować nasze potrzeby psychiczne i fizyczne oraz okazje, które mogłyby sprawić, że zbliżycie się do siebie.
  • Szuka dziury w całym, tak aby znaleźć powód do utrzymania dystansu między Wami.
  • Zaczął nadmiernie cenić sobie swoją prywatność — coraz więcej czasu spędza na wysyłaniu wiadomości ze swojego telefonu i praktycznie nigdy się z nim nie rozstaje, nie pozwala Ci skorzystać z laptopa, chociaż dotychczas nie miał z tym żadnych problemów.
  • Coraz częściej wychodzi z domu pod pretekstem spotkań ze znajomymi, o których do tej pory nie słyszałaś.

Jak udowodnić zdradę niewiernemu partnerowi?

Jeżeli chcesz mieć 100% pewność, że Twój partner Cię zdradza, możesz zaopatrzyć się w specjalistyczne szpiegowskie akcesoria lub skorzystać z usług prywatnego detektywa od zdrad. Jeżeli chodzi o te pierwsze, przybierać mogą one między innymi postać różnego rodzaju kamer i dyktafonów. Tego typu rejestratory audio — wideo charakteryzują się niewielkimi rozmiarami, dzięki czemu doskonale sprawdzają się do działania w ukryciu. Z łatwością możesz ukryć je w dowolnym pomieszczeniu — sypialni czy salonie. Nic nie stoi również na przeszkodzie, aby zamontować je w samochodzie partnera podejrzewanego o niewierność. Do wyboru masz tutaj między innymi dyktafon ukryty w powerbanku czy mikroskopijną kamerę do złudzenia przypominającą zegarek. Co do usług prywatnego detektywa, ich cena uzależniona jest od stopnia skomplikowania danej sprawy. Zakres działań tego typu fachowca obejmuje między innymi zbieranie zdjęć i nagrań audio oraz wideo, obserwację partnera oraz kompletowanie informacji na temat wykonywanych przez niego każdego dnia działań.

Masz jakiekolwiek pytania? Chcesz skorzystać z naszych usług detektywistycznych?

Napisz bezpośrednio na nasz adres email biuro@prodetektyw.pl, zadzwoń lub napisz SMS pod numer telefonu 500 15 60 15.

Możesz też skorzystać z poniższego formularza kontaktowego. Wszystkie Twoje dane są szyfrowane i bezpieczne. Pamiętaj o naszej stronie internetowej: Agencja Detektywistyczna.


    One Comment

    Comments are closed.