PRYWATNI DETEKTYWI

Prywatni detektywi z Pro Detektyw z siedzibą w Warszawie świadczą kompleksowe usługi detektywistyczne na terenie Warszawy, całego kraju oraz Unii Europejskiej.

Nasza kadra to byli oficerowie Centralnego Biura Śledczego Policji, Wydziałów do Walki z Zorganizowaną Przestępczością Gospodarczą, Kryminalnych oraz Cyberprzestępczości. Funkcjonariusze służb specjalnych Wywiadu, Kontrwywiadu, Wywiadu Celnego i Skarbowego. To także żołnierze jednostek „GROM”, „BOA” oraz BOR.

Licencjonowani detektywi agencji detektywistycznej Pro Detektyw z wieloletnim doświadczeniem dają gwarancję jakości, rzetelności i skuteczności realizowanych czynności detektywistycznych. Jeżeli sprawa z góry skazana jest na niepowodzenie, co szybko oceni specjalista – koordynator prywatnej agencji detektywistycznej ProDetektyw przyjmujący zlecenie, uczciwie o tym informujemy, nie zwodzimy naszych klientów obietnicą niemożliwego i po wstępnej analizie każdej sprawy przedstawiamy prognozowany efekt.

W ofercie usług realizowanych przez prywatnych detektywów z agencji detektywistycznej ProDetektyw są miedzy innymi:

zdrada
Prodetektyw agencja detektywistyczna
profesjonalna obserwacja

Eksmisja niechcianego lokatora / najemcy

eksmisja niechcianego lokatora

Prywatna profesjonalna ochrona

ochrona osobista
Prywatna ochrona prawie każdemu kojarzy się głównie z bezpieczeństwem zapewnianym wysokim urzędnikom państwowym, politykom, celebrytom oraz osobom bardzo majętnym kolokwialnie mówiąc VIP- om – co z j. ang. tłumaczy się jako  „Very Important Person” – czyli bardzo ważna osoba. Ale czy faktycznie trzeba być na tzw. „świeczniku” by dopiero wtedy skorzystać z prywatnej ochrony? Agencja detektywistyczna ProDetektyw w skład której wchodzą bardzo doświadczeni byli funkcjonariusze i żołnierze Biura Ochrony Rządu „BOR”, Biura Operacji Antyterrorystycznej „BOA” czy też Grupy Reagowania Operacyjno-Manewrowego „GROM” często chroniła naszych Zleceniodawców przed zagrożeniami, które napisało dla nich zwyczajne (nie VIP-owskie) życie. Były to przypadki szantażu byłego kochanka, który groził swojej potencjalnej ofierze, stalkingu osoby, która była niezrównoważona. Ochranialiśmy matkę z jej dzieci przed zdesperowanym i niebezpiecznym mężem, zanim ujęła go Policja. Chroniliśmy obiekty, domy, które były atakiem grup chuligańskich. Asystowaliśmy przy przejęciu lokali mieszkalnych i użytkowych, które oprócz uciążliwego i niechcianego lokatora bronili wynajęci ochroniarze za wschodniej granicy. Konwojowaliśmy z zagranicy osoby, które były zmuszone wyrwać się i uciekać z otoczenia, które je osaczyło, ubezwłasnowolniło i wręcz uwięziło. Licencjonowani pracownicy ochrony naszej agencji gwarantują pełne bezpieczeństwo niezależnie od czasu, miejsca i sytuacji. Z agencją detektywistyczną ProDetektyw nie musisz być VIP-em, by poczuć się bezpiecznym i pewnym siebie w sytuacjach gdy zostajesz zdany sam na siebie. Jesteśmy z Tobą i/lub Twoją Firmą, za Tobą, obok Ciebie i dla Ciebie.
W agencji detektywistycznej ProDetektyw znajdziesz najlepszych specjalistów którzy swoje doświadczenie zdobywali w najlepszych jednostkach Policji oraz służb specjalnych, a teraz oferują swoją wiedzę i wieloletnie doświadczenie Tobie i/lub Twojej Firmie. Nasze kontakty zawodowe są bardzo istotne przy pracy prywatnego detektywa, pracownika ochrony ponieważ nasz główny cel to, pomóc rozwiązać Państwa problem przy zachowaniu szczególnej dyskrecji jak i zapewnieniu najwyższych standardów.

Opinie Klientów o naszych usługach detektywistycznych

Pro Detektyw Profesjonalna agencja detektywistyczna IconPro Detektyw Profesjonalna agencja detektywistyczna

Marszałkowska 111, Warszawa

4,9 45 reviews

 • Avatar Kamila Berkut ★★★★★ 2 tygodnie temu
  Bardzo dobry kontakt. Sprawa załatwiona pozytywnie i szybko. Duża wiedza i doświadczenie osób zaangażowanych w sprawę. Dziękuję i polecam wszystkim.
 • Avatar Agnieszka Smoleńska ★★★★★ w ostatnim tygodniu
  Pełen profesionalizm, podejście do sprawy oraz zaangażowanie. Ekipa dosłownie na 6. Współpraca z wami sama przyjemność . Będe polecała każdemu :)
 • Avatar Tadeusz Zywek ★★★★★ w ostatnim tygodniu
  Zleciłem firmie obserwacje osoby która od dłuższego czasu nie dawała mi spokoju. Dzięki tej firmie detektywistycznej udało mi się wszystkiego dowiedzieć. Polecam serdecznie ich usługi
 • Avatar Małgorzata Górska ★★★★★ 3 tygodnie temu
  Wynajęliśmy detektywa do rozwiązania naszej sprawy która ciągnie się za nami od dłuższego czasu. Dzięki tej usłudze dowiedzieliśmy się prawdy. Mogliśmy liczyć na pełną poufność. Polecamy serdecznie
 • Avatar Marcysia Brożyna ★★★★★ miesiąc temu
  Porządny detektyw wykonujący dobrze swóją pracę. Śmiało mogę polecić ich usługi bo nasza firma korzystała z nich już nie raz. I zawsze byliśmy zadowoleni ;)
 • Avatar Piotr Mościcki ★★★★★ 8 miesięcy temu
  Pełne oddanie mojemu zleceniu dzięku czemu mogłem szybko zapobiec uszustwom na moją niekorzyść. Detektywi bardzo mili i kumaci
 • Avatar Mateusz Pękacki ★★★★★ 9 miesięcy temu
  Agencja detektywistyczna poradziła sobie z moim zleceniem na medal. Kontakt jak i doradctwo na wysokim poziomie, tak samo dogadanie wszystkich aspektów przebiegło sprawnie. Gorąco polecam
 • Avatar Mateusz Barabasz ★★★★★ 8 miesięcy temu
  Bardzo dyskretni detektywi, jeżeli chodzi o moją współpracę z nimi to jestem pod mega wrażeniem. Dobry kontakt i ceny nie są wygórowane.
 • Avatar Piotr Balcerek ★★★★★ 8 miesięcy temu
  Polecam. Wszystkie potrzebne mi dowody przedstawione czarno na białym. Jeśli komuś zależy na świetnie wykonanym zleceniu to nie ma co się zastanawiać.
 • Avatar Beata ★★★★★ 10 miesięcy temu
  Serdecznie Polecam Prodetektyw, a szczególnie Pana Artura.
  Dzwoniłam do wielu agencji, ale z nikim nie było tak rzeczowej rozmowy. Pan Artur poświęcił mi dużo czasu i przystąpiono natychmiast do pracy. Było trudno znaleźć kogoś, kto się ukrywa i jest czujny.
  Udało się!!!
  Efekt pracy detektywów był dla mnie dużą niespodzianką 😊
  Kontakt był stały, informowano mnie o wszystkim na bieżąco. Świetna współpraca. Dziękuję bardzo i szczerze Polecam, a także Pozdrawiam Pana Artura.
 • Avatar Marcin ★★★★★ 10 miesięcy temu
  Profesjonalizm na najwyższym poziomie. Bardzo szybkie, skuteczne i dyskretne działanie, stały kontakt 24/7 i informowanie na bieżąco na jakim etapie jest sprawa, po paru godzinach miałem już wszystko czarno na białym. Współpraca z ProDetektyw to czysta przyjemność GORĄCO POLECAM !!
 • Avatar Igor Wiśniewski ★★★★★ 9 miesięcy temu
  Super obsługa, pełen profesjonalizm spotkanie osobiste tylko mnie w tym utwierdziło. Indywidualne podejście do każdej sprawy. I co ważne bez naciągania na zbędne koszta. Nic tylko polecać dalej :)
 • Avatar Up Teams ★★★★ 9 miesięcy temu
  Panowie z biura detektywistycznego Prodetektyw, pomogli nam w eksmisji firmy z naszej nieruchomości. Trzeba przyznać, ze profesjonalnie podeszli do sprawy choć trochę za długo to trwało, ale liczy się efekt końcowy.

Chcesz skorzystać z naszych usług detektywistycznych?

Napisz bezpośrednio na nasz adres email biuro@prodetektyw.pl, zadzwoń lub napisz SMS pod numer telefonu 500 15 60 15.

Możesz też skorzystać z poniższego formularza kontaktowego. Wszystkie Twoje dane są szyfrowane i bezpieczne.

Skontaktuj się z nami: