PRYWATNY DETEKTYW

Praca prywatnego detektywa jest bardzo złożona, różnorodna i obejmuje duży wachlarz działań, gdyż dotyczy ona wielu aspektów życia. Dlatego odpowiadając na pytanie kim jest oraz co robi prywatny detektyw trudno udzielić jednoznacznej odpowiedzi.

Niemniej jednak ogólnie ujmując można stwierdzić, że praca prywatnego detektywa, polega na udzielaniu pomocy ludziom poprzez rozwiązywanie ich (często nietypowych) problemów.

Pomoc, człowiek i nietypowy problem — te trzy elementy stanowią fundament działań każdego prywatnego detektywa z Agencji Detektywistycznej ProDetektyw.

Prywatni detektywi z naszej Agencji Detektywistycznej ProDetektyw pomagają Klientom, w sytuacjach, które często wywołują silne emocje takie jak poczucie skrzywdzenia, złości, gniewu, lęku, winy, czy strachu.

Zadaniem detektywa jest więc złagodzenie u Klienta dyskomfortu wywołującego te odczucia poprzez działania, które pomogą w rozwiązaniu problemu i dostarczą mu wiarygodnych informacji.

To właśnie człowiek i jego zadowolenie są najważniejsze w pracy detektywa i to zarówno w przypadku osoby fizycznej, jak i interesów firmy Klienta. Zawsze to konkretna osoba, która korzysta z usług detektywa, potrzebuje pomocy i oczekuje od niego ważnych dla siebie rezultatów. Dlatego tak istotne jest umiejętne rozmawianie z ludźmi, aktywne słuchanie i empatia.

Komunikacja między prywatnym detektywem a klientem jest absolutnie kluczowa dla udanej realizacji sprawy. Klient powinien być na bieżąco informowany o postępach w prowadzonych działaniach, a detektyw musi zrozumieć oczekiwania i potrzeby Klienta.

Ważne jest również podkreślenie, że praca prywatnego detektywa nie jest „grą”, lecz poważnym działaniem wymagającym precyzji, skupienia, znajomości prawa i przede wszystkim szacunku dla praw i prywatności innych osób. Albowiem praca prywatnego detektywa często wpływa na rozstrzygnięcie dramatycznych sytuacji związanych z losem ludzi, a jego profesjonalizm ma znaczący wpływ na finał sprawy.

Prywatni detektywi niejednokrotnie zajmują się rozwiązywaniem takich problemów, które nie znajdują miejsca w powszechnie dostępnych instytucjach pomocowych. Prywatni detektywi mogą zatem być zaangażowani w szeroki zakres spraw i jego możliwości są praktycznie nieograniczone.

Ponadto często obszar działań detektywa nie jest ograniczony do z góry określonych przypadków, a agencje detektywistyczne mogą otrzymywać bardzo nietypowe sprawy, w przypadku których nie znajdziemy na rynku specjalnych organizacji świadczących profesjonalną pomoc.

Uprawnienia prywatnego detektywa określa Ustawa z dnia 6 lipca 2001 r. o usługach detektywistycznych i zgodnie z ustawą, praca detektywa opiera się głównie na wykonywaniu tzw. usług detektywistycznych polegających m.in. na uzyskiwaniu, przetwarzaniu i przekazywaniu informacji o osobach, zdarzeniach i rzeczach. Jednak działania detektywa nie mogą wchodzić w kompetencje organów państwowych lub innych specjalistów, takich jak adwokaci, radcy prawni, lekarze itp.

Dokładny zakres działań detektywa w danej sprawie określany jest w umowie zawartej pomiędzy Klientem a Agencją Detektywistyczną.

Agencja detektywistyczna ProDetektyw to zespół doświadczonych profesjonalistów, ponieważ wśród nas są oficerowie Centralnego Biura Śledczego Policji, Wydziałów do Walki z Zorganizowaną Przestępczością Gospodarczą, Kryminalnych oraz Cyberprzestępczości. Kadrę uzupełniają byli funkcjonariusze służb specjalnych — Wywiadu, Kontrwywiadu, Wywiadu Celnego i Skarbowego. Nasz zespół to także doświadczeni weterani elitarnych jednostek specjalnych takich jak „GROM”, „BOA” i BOR.

Nasza kadra wielokrotnie broniła klientów oraz ich najbliższych przed zagrożeniami wynikającymi z codziennego życia. Interweniowaliśmy w przypadkach szantażu, stalkingu, czy zagrożeń fizycznych, zabezpieczając naszych klientów oraz ich rodziny.

Z agencją detektywistyczną ProDetektyw nie musisz być VIP-em, aby poczuć się bezpiecznie. Jesteśmy dla Ciebie, obok Ciebie, za Tobą — gotowi do działania w sytuacjach, kiedy musisz stawić czoło wyzwaniom.

Wykonywaliśmy szeroki zakres usług, od ochrony obiektów i domów przed atakami grup chuligańskich, przez asystowanie przy przejęciu nieruchomości z trudnymi lokatorami, aż po eskortowanie osób z zagranicy, które musiały uciekać z niebezpiecznych sytuacji. Zawsze staramy się zapewnić naszym Klientom pełne bezpieczeństwo, niezależnie od okoliczności, czasu czy miejsca.

Pod opieką naszej Agencji możesz czuć się pewnie i bezpiecznie. Średnio 96/100 spraw, którymi zajmuje się nasza Agencja, zostaje rozwiązana zgodnie z oczekiwaniami naszych klientów.

Jak zostało wyżej wspomniane, nasza Agencja oferuje szeroki zakres usług, a katalog naszych działań praktycznie nie ma ograniczeń. W podstawowej ofercie usług realizowanych przez licencjonowanych detektywów z Agencji Detektywistycznej ProDetektyw znajdują się między innymi:
 • zbieranie informacji dotyczących spraw kryminalnych,
 • zdobywanie dowodów dotyczących zdrad i rozwodów,
 • prowadzenie obserwacji osób,
 • pomoc dla osób w znajdujących się w kryzysowych sytuacjach i przebywających poza granicami kraju,
 • eksmisja niechcianego lokatora.

Wszelkie zlecenia i czynności prowadzone przez naszych detektywów wyceniane są indywidualnie w porozumieniu z Klientem. Koszt naszych usług uzależniony jest przede wszystkim od czasu realizacji zlecenia (to jeden z ważniejszych czynników), trudności sprawy, sił i środków zaangażowanych w realizację danego zlecenia.

Przykładowa wycena pracy zespołu doświadczonych detektywów posiadających licencję prowadzących działania na terenie miasta Warszawy to koszt z rzędu 160 zł do 250 zł netto za godzinę pracy. Wyjazdy poza Warszawę (Polska) to dodatkowy koszt usługi wynoszący średnio 1,5 – 2 zł za km.

Wybór odpowiedniej agencji detektywistycznej to ważny krok, który może znacząco wpłynąć na wynik śledztwa i rozwiązanie Twojego problemu. Dlatego warto sprawdzić, czy dana agencja posiada wymagane licencje i certyfikaty oraz jak długo istnieje na rynku i jakie ma doświadczenie.

Warto także przeczytać opinię o agencji i z weryfikować je pod kątem ilości i dat publikacji. Zwykle większa liczba opinii świadczy o dużym doświadczeniu, jednak istotna jest tu także data wystawionych komentarzy. Dla przykładu, jeśli dana agencja istnieje od roku, a ma 30 pozytywnych opinii w ciągu 3 miesięcy, raczej nie jest to możliwe, aby były one prawdziwe.

Agencja ProDertektyw na swoim koncie posiada już ponad trzydzieści opinii pozostawionych przez naszych zadowolonych Klientów na naszej stronie w ciągu ostatnich kilku lat.

Agencja Detektywistyczna Pro Detektyw Biuro detektywistyczne Warszawa IconAgencja Detektywistyczna Pro Detektyw Biuro detektywistyczne Warszawa

Marszałkowska 111, Warszawa

5,0 59 reviews

 • Avatar Justyna Dziubinska
  Byli bardzo profesjonalni, ale jednocześnie potrafili podchodzić do mnie z empatią
  ★★★★★ tydzień temu
 • Avatar ANTONI
  Ich skuteczność w rozwiązaniu problemu przerosła moje oczekiwania. Polecam ProDetektywa każdemu, kto szuka nie tylko profesjonalnej pomocy, ale także wsparcia w trudnych momentach życia.
  ★★★★★ miesiąc temu
 • Avatar Marcin W
  Potrafili znaleźć balans między skutecznością a szacunkiem dla prywatności. W mojej sprawie gdzie sytuacja była bardzo złożona, detektywi nie tylko dostarczyli niezbędne dowody, ale również zadbali o to, abym rozumiała każdy etap postępowania.
  ★★★★★ miesiąc temu
 • Avatar B K
  Dziękuję Agencji Detektywistycznej ProDetektyw za pomoc w sprawie szantarzu. Bardzo dziękuję za tak ważne dla mnie wsparcie i nieocenioną obecność w każdej trudnej chwili.Od pierwszego kontaktu czułam że nie jestem sama i mam wsparcie profesjonalistów .Szczególne podziękowanie dla pana Artura za cierpliwość i wyrozumiałość .W sytuacji która mnie dotknęła pomoc Agencji Detektywistycznej ProDetektyw była nieoceniona.Polecam współpracę .
  ★★★★★ 3 miesiące temu
 • Avatar Jakub
  Sprawnie i zdecydowanie radzą sobie z trudnymi przypadkami. Polecam każdemu, kto szuka profesjonalnej pomocy.
  ★★★★★ 2 miesiące temu
 • Avatar Grzegorz Smolen
  Profesjonaliści, wszystko załatwione szybko i sprawnie, pomoc na każdym etapie.
  Polecam współpracę.
  ★★★★★ 10 miesięcy temu
 • Avatar Sidor Bogdan
  Witam
  Profesjonalni wiedza co robią
  Bardzo uczciwi co do rozliczania się za wykonaną usługę .
  Bogdan
  ★★★★★ 11 miesięcy temu
 • Avatar darek berry
  Super załatwiona sprawa 100 procent profesjonalizmu jak w Amerykańskich filmach🙂 , Najlepsza Agencja Detektywistyczna w Kraju Gorąco Polecam.
  ★★★★★ 10 miesięcy temu
 • Avatar Maria Woroniecka-Wrześniewska
  Miałam sprawę jednoznaczną prawnie i zażartego, złośliwego przeciwnika. Cały czas czułam wsparcie, również merytoryczne, ze strony pracowników firmy. Dzięki ich spokojowi i opanowaniu udało się załatwić sprawę w ciągu 3 tygodni nie naruszając prawa. Zaczęłam wierzyć, że można wygrać z krętaczami, oszustami i prowokatorami jeżeli ma się rację.
  ★★★★★ rok temu
 • Avatar Marek Piprek
  Chciałbym podziękować Agencji Detektywistycznej ProDetektyw za profesjonalną pomoc z walką oszustów którzy pod pretekstem szantażu próbowali wyłudzić pieniądze na szczęście wszystko zakończyło się szczęśliwie. Pan Artur to profesjonalista w swojej dziedzinie polecam do korzystania z jego usług. Pozdrawiam wszystkich
  ★★★★★ rok temu
 • Avatar Maciej Kolodziej
  Bardzo dobra współpraca z p Arturem. Mój przypadek kobieta z dzieckiem małym doskonale zapanowała wynajem i nie płacenie od 2 miesiąca. Po tygodniu od negocjacji wyprowadziła się. Bardzo dziękuje
  ★★★★★ rok temu
 • Avatar Trisek Grzegorz
  Agencja Detektywistyczna Pro Detektyw Biuro detektywistyczne jest kompetentne w wykonywaniu zadania. Jako klient jestem bardzo zadowolony w usługi zleconej. Skuteczne zatrzymanie przestępczej działalności osoby na facebooku pod moim adresem spowodowało u mnie spokój. Teraz wiem dzięki Pro Detektyw co robić na wypadek pojawienia się oszustów. Dziękuję.
  ★★★★★ rok temu
 • Avatar Tomi Zzz
  Działania Agencji Detektywistycznej Pro Detektyw w 100% skuteczne. Polecam!
  ★★★★★ rok temu
 • Avatar Andrzej Sochacki
  Fachowe, profesejonalne podejście do klienta, wsparcie oraz zangażowanie zasługują na pochwałę. Pozdrawiam was serdecznie i dziękuję za pomoc.
  ★★★★★ rok temu
 • Avatar Krzysztof Mikulski
  W dzisiejszych czasach odzyskanie mieszkania od nieuczciwego najemcy to jak przedarcie się przez pole minowe, z firmą Pana Artura był to spacerek po plaży. Pełen profesjonalizm, spokój, opanowanie. Polecam
  ★★★★★ rok temu
 • Avatar Marcin
  Profesjonalizm na najwyższym poziomie. Bardzo szybkie, skuteczne i dyskretne działanie, stały kontakt 24/7 i informowanie na bieżąco na jakim etapie jest sprawa, po paru godzinach miałem już wszystko czarno na białym. Współpraca z ProDetektyw to czysta przyjemność GORĄCO POLECAM !!
  ★★★★★ 3 lata temu
 • Avatar Beata
  Serdecznie Polecam Prodetektyw, a szczególnie Pana Artura.
  Dzwoniłam do wielu agencji, ale z nikim nie było tak rzeczowej rozmowy. Pan Artur poświęcił mi dużo czasu i przystąpiono natychmiast do pracy. Było trudno znaleźć kogoś, kto się ukrywa i jest czujny.
  Udało się!!!
  Efekt pracy detektywów był dla mnie dużą niespodzianką 😊
  Kontakt był stały, informowano mnie o wszystkim na bieżąco. Świetna współpraca. Dziękuję bardzo i szczerze Polecam, a także Pozdrawiam Pana Artura.
  ★★★★★ 3 lata temu
 • Avatar Kamila Berkut
  Bardzo dobry kontakt. Sprawa załatwiona pozytywnie i szybko. Duża wiedza i doświadczenie osób zaangażowanych w sprawę. Dziękuję i polecam wszystkim.
  ★★★★★ 2 lata temu
 • Avatar Agnieszka Smoleńska
  Pełen profesionalizm, podejście do sprawy oraz zaangażowanie. Ekipa dosłownie na 6. Współpraca z wami sama przyjemność . Będe polecała każdemu :)
  ★★★★★ 2 lata temu
 • Avatar Tadeusz Zywek
  Zleciłem firmie obserwacje osoby która od dłuższego czasu nie dawała mi spokoju. Dzięki tej firmie detektywistycznej udało mi się wszystkiego dowiedzieć. Polecam serdecznie ich usługi
  ★★★★★ 2 lata temu
 • Avatar Małgorzata Górska
  Wynajęliśmy detektywa do rozwiązania naszej sprawy która ciągnie się za nami od dłuższego czasu. Dzięki tej usłudze dowiedzieliśmy się prawdy. Mogliśmy liczyć na pełną poufność. Polecamy serdecznie
  ★★★★★ 2 lata temu
 • Avatar Marcysia Brożyna
  Porządny detektyw wykonujący dobrze swóją pracę. Śmiało mogę polecić ich usługi bo nasza firma korzystała z nich już nie raz. I zawsze byliśmy zadowoleni ;)
  ★★★★★ 2 lata temu
 • Avatar Piotr Mościcki
  Pełne oddanie mojemu zleceniu dzięku czemu mogłem szybko zapobiec uszustwom na moją niekorzyść. Detektywi bardzo mili i kumaci
  ★★★★★ 2 lata temu
 • Avatar Mateusz Pękacki
  Agencja detektywistyczna poradziła sobie z moim zleceniem na medal. Kontakt jak i doradctwo na wysokim poziomie, tak samo dogadanie wszystkich aspektów przebiegło sprawnie. Gorąco polecam
  ★★★★★ 3 lata temu
 • Avatar Mateusz Barabasz
  Bardzo dyskretni detektywi, jeżeli chodzi o moją współpracę z nimi to jestem pod mega wrażeniem. Dobry kontakt i ceny nie są wygórowane.
  ★★★★★ 2 lata temu
 • Avatar Piotr Balcerek
  Polecam. Wszystkie potrzebne mi dowody przedstawione czarno na białym. Jeśli komuś zależy na świetnie wykonanym zleceniu to nie ma co się zastanawiać.
  ★★★★★ 2 lata temu
 • Avatar Igor Wiśniewski
  Super obsługa, pełen profesjonalizm spotkanie osobiste tylko mnie w tym utwierdziło. Indywidualne podejście do każdej sprawy. I co ważne bez naciągania na zbędne koszta. Nic tylko polecać dalej :)
  ★★★★★ 3 lata temu
 • Avatar Up Teams
  Panowie z biura detektywistycznego Prodetektyw, pomogli nam w eksmisji firmy z naszej nieruchomości. Trzeba przyznać, ze profesjonalnie podeszli do sprawy choć trochę za długo to trwało, ale liczy się efekt końcowy.
  ★★★★ 3 lata temu

Agencja ProDetektyw posiada siedzibę w Warszawie, jednak nasi detektywi świadczą kompleksowe usługi detektywistyczne również w największych miastach Polski, takich jak: Kraków, Wrocław, Poznań, Łódź, Gdańsk czy Katowice oraz na terytorium całej Unii Europejskiej. Dlatego bez względu gdzie się znajdujesz lub jakiego miejsca dotyczy interesująca Cię sprawa, możesz skontaktować się z nami.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu z pracownikami Agencji ProDetektyw drogą telefoniczną, e-mailową lub za pośrednictwem formularza kontaktowego.

Napisz bezpośrednio na nasz adres email biuro@prodetektyw.pl, zadzwoń lub napisz SMS pod numer telefonu 500 15 60 15.

Możesz też skorzystać z poniższego formularza kontaktowego. Wszystkie Twoje dane są szyfrowane i bezpieczne.

  zdrada
  Prodetektyw agencja detektywistyczna
  profesjonalna obserwacja

  Eksmisja niechcianego lokatora / najemcy

  eksmisja niechcianego lokatora

  Prywatna profesjonalna ochrona

  ochrona osobista
  Prywatna ochrona prawie każdemu kojarzy się głównie z bezpieczeństwem zapewnianym wysokim urzędnikom państwowym, politykom, celebrytom oraz osobom bardzo majętnym kolokwialnie mówiąc VIP- om – co z j. ang. tłumaczy się jako  „Very Important Person” – czyli bardzo ważna osoba. Ale czy faktycznie trzeba być na tzw. „świeczniku” by dopiero wtedy skorzystać z prywatnej ochrony? Agencja detektywistyczna ProDetektyw w skład której wchodzą bardzo doświadczeni byli funkcjonariusze i żołnierze Biura Ochrony Rządu „BOR”, Biura Operacji Antyterrorystycznej „BOA” czy też Grupy Reagowania Operacyjno-Manewrowego „GROM” często chroniła naszych Zleceniodawców przed zagrożeniami, które napisało dla nich zwyczajne (nie VIP-owskie) życie. Były to przypadki szantażu byłego kochanka, który groził swojej potencjalnej ofierze, stalkingu osoby, która była niezrównoważona. Ochranialiśmy matkę z jej dzieci przed zdesperowanym i niebezpiecznym mężem, zanim ujęła go Policja. Chroniliśmy obiekty, domy, które były atakiem grup chuligańskich. Asystowaliśmy przy przejęciu lokali mieszkalnych i użytkowych, które oprócz uciążliwego i niechcianego lokatora bronili wynajęci ochroniarze za wschodniej granicy. Konwojowaliśmy z zagranicy osoby, które były zmuszone wyrwać się i uciekać z otoczenia, które je osaczyło, ubezwłasnowolniło i wręcz uwięziło. Licencjonowani pracownicy ochrony naszej agencji gwarantują pełne bezpieczeństwo niezależnie od czasu, miejsca i sytuacji. Z agencją detektywistyczną ProDetektyw nie musisz być VIP-em, by poczuć się bezpiecznym i pewnym siebie w sytuacjach gdy zostajesz zdany sam na siebie. Jesteśmy z Tobą i/lub Twoją Firmą, za Tobą, obok Ciebie i dla Ciebie.
  W agencji detektywistycznej ProDetektyw znajdziesz najlepszych specjalistów którzy swoje doświadczenie zdobywali w najlepszych jednostkach Policji oraz służb specjalnych, a teraz oferują swoją wiedzę i wieloletnie doświadczenie Tobie i/lub Twojej Firmie. Nasze kontakty zawodowe są bardzo istotne przy pracy prywatnego detektywa, pracownika ochrony ponieważ nasz główny cel to, pomóc rozwiązać Państwa problem przy zachowaniu szczególnej dyskrecji jak i zapewnieniu najwyższych standardów.

  Chcesz skorzystać z naszych usług detektywistycznych?

  Napisz bezpośrednio na nasz adres email biuro@prodetektyw.pl, zadzwoń lub napisz SMS pod numer telefonu 500 15 60 15.

  Możesz też skorzystać z poniższego formularza kontaktowego. Wszystkie Twoje dane są szyfrowane i bezpieczne.

  Skontaktuj się z nami: