PRYWATNY DETEKTYW

SKUTECZNY DOBRY DYSKRETNY

Prywatni detektywi z Pro Detektyw z siedzibą w Warszawie świadczą kompleksowe usługi detektywistyczne na terenie Warszawy, całego kraju oraz Unii Europejskiej. Nasza kadra to byli oficerowie Centralnego Biura Śledczego Policji, Wydziałów do Walki z Zorganizowaną Przestępczością Gospodarczą, Kryminalnych oraz Cyberprzestępczości. Funkcjonariusze służb specjalnych Wywiadu, Kontrwywiadu, Wywiadu Celnego i Skarbowego. To także żołnierze jednostek „GROM”, „BOA” oraz BOR. Licencjonowani detektywi agencji detektywistycznej Pro Detektyw z wieloletnim doświadczeniem dają gwarancję jakości, rzetelności i skuteczności realizowanych czynności detektywistycznych. Jeżeli sprawa z góry skazana jest na niepowodzenie, co szybko oceni specjalista – koordynator prywatnej agencji detektywistycznej ProDetektyw przyjmujący zlecenie, uczciwie o tym informujemy, nie zwodzimy naszych klientów obietnicą niemożliwego i po wstępnej analizie każdej sprawy przedstawiamy prognozowany efekt.

W ofercie usług realizowanych przez prtywatnych detektywów z agencji detektywistycznej ProDetektyw są miedzy innymi:

zdrada
Prodetektyw agencja detektywistyczna
profesjonalna obserwacja

Eksmisja niechcianego lokatora / najemcy

eksmisja niechcianego lokatora

Prywatna profesjonalna ochrona

ochrona osobista
Prywatna ochrona prawie każdemu kojarzy się głównie z bezpieczeństwem zapewnianym wysokim urzędnikom państwowym, politykom, celebrytom oraz osobom bardzo majętnym kolokwialnie mówiąc VIP- om – co z j. ang. tłumaczy się jako  „Very Important Person” – czyli bardzo ważna osoba. Ale czy faktycznie trzeba być na tzw. „świeczniku” by dopiero wtedy skorzystać z prywatnej ochrony? Agencja detektywistyczna ProDetektyw w skład której wchodzą bardzo doświadczeni byli funkcjonariusze i żołnierze Biura Ochrony Rządu „BOR”, Biura Operacji Antyterrorystycznej „BOA” czy też Grupy Reagowania Operacyjno-Manewrowego „GROM” często chroniła naszych Zleceniodawców przed zagrożeniami, które napisało dla nich zwyczajne (nie VIP-owskie) życie. Były to przypadki szantażu byłego kochanka, który groził swojej potencjalnej ofierze, stalkingu osoby, która była niezrównoważona. Ochranialiśmy matkę z jej dzieci przed zdesperowanym i niebezpiecznym mężem, zanim ujęła go Policja. Chroniliśmy obiekty, domy, które były atakiem grup chuligańskich. Asystowaliśmy przy przejęciu lokali mieszkalnych i użytkowych, które oprócz uciążliwego i niechcianego lokatora bronili wynajęci ochroniarze za wschodniej granicy. Konwojowaliśmy z zagranicy osoby, które były zmuszone wyrwać się i uciekać z otoczenia, które je osaczyło, ubezwłasnowolniło i wręcz uwięziło. Licencjonowani pracownicy ochrony naszej agencji gwarantują pełne bezpieczeństwo niezależnie od czasu, miejsca i sytuacji. Z agencją detektywistyczną ProDetektyw nie musisz być VIP-em, by poczuć się bezpiecznym i pewnym siebie w sytuacjach gdy zostajesz zdany sam na siebie. Jesteśmy z Tobą i/lub Twoją Firmą, za Tobą, obok Ciebie i dla Ciebie.
W agencji detektywistycznej ProDetektyw znajdziesz najlepszych specjalistów którzy swoje doświadczenie zdobywali w najlepszych jednostkach Policji oraz służb specjalnych, a teraz oferują swoją wiedzę i wieloletnie doświadczenie Tobie i/lub Twojej Firmie. Nasze kontakty zawodowe są bardzo istotne przy pracy prywatnego detektywa, pracownika ochrony ponieważ nasz główny cel to, pomóc rozwiązać Państwa problem przy zachowaniu szczególnej dyskrecji jak i zapewnieniu najwyższych standardów.

Pro Detektyw Profesjonalna agencja detektywistyczna IconPro Detektyw Profesjonalna agencja detektywistyczna

Marszałkowska 111, Warszawa

4,9 45 reviews

 • Avatar Kamila Berkut ★★★★★ 2 tygodnie temu
  Bardzo dobry kontakt. Sprawa załatwiona pozytywnie i szybko. Duża wiedza i doświadczenie osób zaangażowanych w sprawę. Dziękuję i polecam wszystkim.
 • Avatar Agnieszka Smoleńska ★★★★★ w ostatnim tygodniu
  Pełen profesionalizm, podejście do sprawy oraz zaangażowanie. Ekipa dosłownie na 6. Współpraca z wami sama przyjemność . Będe polecała każdemu :)
 • Avatar Tadeusz Zywek ★★★★★ w ostatnim tygodniu
  Zleciłem firmie obserwacje osoby która od dłuższego czasu nie dawała mi spokoju. Dzięki tej firmie detektywistycznej udało mi się wszystkiego dowiedzieć. Polecam serdecznie ich usługi
 • Avatar Małgorzata Górska ★★★★★ 3 tygodnie temu
  Wynajęliśmy detektywa do rozwiązania naszej sprawy która ciągnie się za nami od dłuższego czasu. Dzięki tej usłudze dowiedzieliśmy się prawdy. Mogliśmy liczyć na pełną poufność. Polecamy serdecznie
 • Avatar Marcysia Brożyna ★★★★★ miesiąc temu
  Porządny detektyw wykonujący dobrze swóją pracę. Śmiało mogę polecić ich usługi bo nasza firma korzystała z nich już nie raz. I zawsze byliśmy zadowoleni ;)
 • Avatar Piotr Mościcki ★★★★★ 5 miesięcy temu
  Pełne oddanie mojemu zleceniu dzięku czemu mogłem szybko zapobiec uszustwom na moją niekorzyść. Detektywi bardzo mili i kumaci
 • Avatar Mateusz Pękacki ★★★★★ 6 miesięcy temu
  Agencja detektywistyczna poradziła sobie z moim zleceniem na medal. Kontakt jak i doradctwo na wysokim poziomie, tak samo dogadanie wszystkich aspektów przebiegło sprawnie. Gorąco polecam
 • Avatar Mateusz Barabasz ★★★★★ 5 miesięcy temu
  Bardzo dyskretni detektywi, jeżeli chodzi o moją współpracę z nimi to jestem pod mega wrażeniem. Dobry kontakt i ceny nie są wygórowane.
 • Avatar Piotr Balcerek ★★★★★ 5 miesięcy temu
  Polecam. Wszystkie potrzebne mi dowody przedstawione czarno na białym. Jeśli komuś zależy na świetnie wykonanym zleceniu to nie ma co się zastanawiać.
 • Avatar Beata ★★★★★ 6 miesięcy temu
  Serdecznie Polecam Prodetektyw, a szczególnie Pana Artura.
  Dzwoniłam do wielu agencji, ale z nikim nie było tak rzeczowej rozmowy. Pan Artur poświęcił mi dużo czasu i przystąpiono natychmiast do pracy. Było trudno znaleźć kogoś, kto się
  … More ukrywa i jest czujny.
  Udało się!!!
  Efekt pracy detektywów był dla mnie dużą niespodzianką 😊
  Kontakt był stały, informowano mnie o wszystkim na bieżąco. Świetna współpraca. Dziękuję bardzo i szczerze Polecam, a także Pozdrawiam Pana Artura.
 • Avatar Marcin ★★★★★ 6 miesięcy temu
  Profesjonalizm na najwyższym poziomie. Bardzo szybkie, skuteczne i dyskretne działanie, stały kontakt 24/7 i informowanie na bieżąco na jakim etapie jest sprawa, po paru godzinach miałem już wszystko czarno na białym. Współpraca z ProDetektyw … More to czysta przyjemność GORĄCO POLECAM !!
 • Avatar Igor Wiśniewski ★★★★★ 6 miesięcy temu
  Super obsługa, pełen profesjonalizm spotkanie osobiste tylko mnie w tym utwierdziło. Indywidualne podejście do każdej sprawy. I co ważne bez naciągania na zbędne koszta. Nic tylko polecać dalej :)
 • Avatar Up Teams ★★★★ 6 miesięcy temu
  Panowie z biura detektywistycznego Prodetektyw, pomogli nam w eksmisji firmy z naszej nieruchomości. Trzeba przyznać, ze profesjonalnie podeszli do sprawy choć trochę za długo to trwało, ale liczy się efekt końcowy.

Masz jakiekolwiek pytania? Chcesz skorzystać z naszych usług detektywistycznych?

Napisz bezpośrednio na nasz adres email biuro@prodetektyw.pl, zadzwoń lub napisz SMS pod numer telefonu 500 15 60 15. Możesz też skorzystać z poniższego formularza kontaktowego. Wszystkie Twoje dane są szyfrowane i bezpieczne. Pamiętaj o naszej stronie internetowej: Agencja Detektywistyczna.

Skontaktuj się z nami:

  Osoba wykonująca zawód detektywa zajmuje się zbieraniem, przetwarzaniem oraz przekazywaniem informacji na temat osób, przedmiotów oraz zdarzeń. Działa on na zlecenie klienta, a wykonywane przez niego czynności nie mogą wkraczać w pole zastrzeżone dla organów oraz instytucji państwa, takich jak policja, prokuratura czy służby specjalne. Do czynienia możemy mieć między innymi z prywatnym detektywem. W czym się specjalizuje?

  Prywatny detektyw zajmuje się sprawami dotyczącymi osób prywatnych oraz gospodarczymi. Pierwsze z nich polegają między innymi na poszukiwaniu zaginionych lub ukrywających się osób, spraw rozwodowych jak zbieranie dowodów zdrady np. poprzez obserwację oraz spraw kryminalnych jak kradzieże, włamania, oszustwa, wymuszenia, szantaże. Detektyw od spraw gospodarczych bardzo często pracuje dla wywiadowni gospodarczych. Zakres jego obowiązków obejmuje na przykład sprawdzanie wiarygodności kontrahenta i jego wypłacalności czy poszukiwanie majątku mogącego zaspokoić roszczenia wierzyciela. Z usług prywatnych detektywów bardzo często korzystają firmy ubezpieczeniowe, które podejrzewają, że zgłaszane szkody nie odpowiadają rzeczywistym. Osoby, które wykonują omawiany zawód mogą się także zajmować rozwiązywaniem spraw dotyczących bezprawnego wykorzystywania znaków towarowych, nazw handlowych czy tych odnoszących się do czynów nieuczciwej konkurencji.

  Jakiego rodzaju usługi świadczy prywatny detektyw? Można je podzielić na te dla osób prywatnych oraz firm. Do pierwszej kategorii zalicza się poszukiwanie osób zaginionych, sprawdzanie, czy w danym pomieszczeniu nie została ukryta aparatura szpiegująca (dysponują oni profesjonalnym sprzętem, który pozwala wskazać zarówno te działające, jak i nieaktywne), prowadzenie spraw rozwodowych oraz rodzinnych, obserwację niewiernych partnerów oraz zbieranie materiałów dowodowych. Co do firm, mogą one zlecać prywatnym detektywom weryfikację pracowników, przeprowadzanie wywiadów gospodarczych, zbieranie materiałów dowodowych w sprawach gospodarczych, biznesowych i majątkowych, przeprowadzanie wywiadów gospodarczych oraz usługi z zakresu doradztwa detektywistycznego, takie jak na przykład problemy z egzekwowaniem długów.

  Jak zostać prywatnym detektywem? Aby pracować w tym zawodzie, należy posiadać obywatelstwo polskie lub członka EU, mieć powyżej 21 lat, co najmniej średnie wykształcenie oraz pełną zdolność do czynności prawnych. Przeciwko takiej osobie nie może się toczyć postępowanie karne. Przyszły prywatny detektyw musi odbyć szkolenie z zakresu ochrony danych osobowych oraz informacji niejawnych i szkolenie detektywistyczne. Równie ważną kwestią są predyspozycje. Dobry prywatny detektyw to osoba empatyczna, cierpliwa, dokładna, która jest w stanie zrozumieć potrzeby drugiego człowieka i dobrze radzi sobie ze stresem. Dodatkowo, musi być on także spostrzegawczy, dyskretny oraz umieć łączyć fakty i logicznie myśleć. Spora część spraw prowadzonych przez prywatnych detektywów wymaga dużego nakładu pracy i dyspozycyjności. Nierzadko niezbędna jest tu praca w niestandardowych godzinach, na przykład nocnych.