BIURO DETEKTYWISTYCZNE

ProDetektyw to biuro detektywistyczne, w którym profesjonalizm i bezpieczeństwo łączy się z zaufaniem i dyskrecją.
Jesteśmy zespołem doświadczonych detektywów, specjalizujących się w rozwiązywaniu nietypowych problemów oraz zapewnianiu bezpieczeństwa naszym Klientom.

TWÓJ PROBLEM - NASZA SPRAWA

DZIAŁAMY SZYBKO, DYSKRETNIE, SKUTECZNIE

POUFNOŚĆ, PROFESJONALIZM, PRAWDA

TY PYTASZ, MY ZNAJDUJEMY ODPOWIEDZI

Co nas wyróżnia pośród innych biur detektywistycznych?
ProDetektyw to biuro detektywistyczne działające na rynku od kilkunastu lat i mające na swoim koncie setki rozwiązanych spraw i tysiące zadowolonych Klientów.
Dlatego biuro ProDetektyw pośród działających na rynku biur detektywistycznych wyróżnia m.in.:

ProDetektyw - Profesjonalne Biuro Detektywistyczne

 • doświadczenie i profesjonalizm: dzięki naszym licencjonowanym detektywom, wśród których są byli oficerowie służb specjalnych (CBŚ, Wydziału do Walki z Zorganizowaną Przestępczością, Kryminalnego i Cyberprzestępczości) oraz elitarnych jednostek (Kontrwywiadu, BOR, „GROM”, „BOA”), oferujemy usługi na najwyższym poziomie;

 • indywidualne podejście: każdy Klient jest dla nas tak samo bardzo ważny, a każdą sprawę bez względu na rodzaj problemu czy budżet prowadzimy z jak najwyższą starannością i profesjonalnym, indywidualnym podejściem;

 • dyskrecja i poufność: wszyscy pracownicy naszego biura detektywistycznego wiedzą jak ważna jest prywatność Klientów. Dlatego zapewniamy pełną dyskrecję i ochronę danych naszych Klientów oraz z najwyższą starannością chronimy osoby, które się do nas zwrócą o pomoc;

 • wykorzystywanie najnowszych technologii: zatrudnieni w naszym biurze detektywistycznym detektywi w swojej pracy korzystają z różnych narzędzi oraz najnowszych technologii, takich jak oprogramowanie do analizy danych, systemy śledzenia GPS, sprzęt do podsłuchów i kamery.

ProDetektyw - Zakres Usług Biura Detektywistycznego

Wszystkie czynności wykonywane przez profesjonalistów z biura detektywistycznego Pro Detektyw są zgodne z prawem na mocy ustawy z dnia 6 lipca 2001 r. o usługach detektywistycznych. Każda sprawa zostanie rozwiązana przez nasze biuro detektywistyczne skutecznie i w poszanowaniu działań służb mundurowych.

Sprawy małżeńskie, rodzinne, rozwodowe

Podejrzenia o niewierność, dokumentowanie zdrady, ustalanie faktów w sprawach dotyczących rozwodów, kwestii opieki nad dziećmi, alimentów oraz spraw spadkowych.
zdrada
szantaż emocjonalny

Tropienie szantażystów, pomoc szantażowanym osobom

Śledzenie i wykrywanie sprawców szantażu, oszustów matrymonialnych, stalkingu internetowego, nękania w social mediach oraz identyfikacja cyberprzestępców;

Eksmisja i negocjacje z niechcianym lokatorem, najemcą

Najemca nie płaci czynszu, masz inny problem z najemcą – skutecznie pomożemy w negocjacjach z takim lokatorem. Oferujemy również pomoc prawniczą w kwestii eksmisji.
eksmisja niechcianego lokatora
Windykacja należności. Co to jest windykacja

Windykacja i odzyskiwanie długów

Zajmujemy się (w ramach obowiązującego prawa) szybką i skuteczną windykacją terenową, bezstresowe odzyskiwanie należności bez konieczności spotykania się z dłużnikiem.

Profesjonalna obserwacja, gromadzenie dowodów

Nasi doświadczeni w pracy policyjnej detektywi są specjalistami w profesjonalnej obserwacji, gromadzeniu dowodów, inwigilacji oraz śledzeniu.
Obserwacja zdrady
ochrona osobista

Sprawy finansowe - defraudacja, sprzeniewierzenie, malwersacja

Prowadzenie spraw związanych z defraudacją w firmach i wyłudzaniem pieniędzy od osób prywatnych oraz sprawdzanie wiarygodności potencjalnych partnerów biznesowych.

Ochrona osób i mienia, prywatny kierowca

Wśród pracowników biura detektywistycznego Pro Detektyw znajdują się osoby wyszkolone i doświadczone w ochronie osób (także tzw. VIP- ów) oraz kosztownego mienia. Zapewniamy profesjonalnych, prywatnych kierowców.
prywatny kierowca
Stalking nękanie

Stalking i nękanie

Dokonujemy obserwacji stalkera aby uchronić Klienta i informować o jego działaniach oraz zebrać dowody na stalking, nękanie i działania prześladowcze sprawcy.

Dlaczego warto wybrać biuro detektywistyczne ProDetektyw

Nasze biuro detektywistyczne to więcej niż rozwiązanie problemu, gdyż jest to przede wszystkim zapewnienie Tobie i Twoim bliskim spokoju ducha i dyskrecji w każdej sytuacji.
Działamy nie tylko na terenie Polski, ale i w całej Unii Europejskiej. Nasze doświadczenie i umiejętności pozwalają na skuteczne działanie niezależnie od skali i złożoności sprawy. Gdziekolwiek jesteś, nasz zespół jest gotowy sprostać Twoim oczekiwaniom.
Masz problem, który wymaga szybkiego i skutecznego, a zarazem dyskretnego rozwiązania i potrzebujesz profesjonalnego wsparcia detektywistycznego, skontaktuj się z nami już dziś.
Nasz zespół jest gotowy, aby odpowiedzieć na Twoje pytania i zaproponować najlepsze rozwiązania. Zaufaj naszym pracownikom oraz opiniom zadowolonych Klientów i zgłoś się do biura detektywistycznego ProDetektyw. Dyskrecja i Twoje bezpieczeństwo to nasz priorytet.

Opinie Klientów o naszym biurze detektywistycznym

Agencja Detektywistyczna Pro Detektyw Biuro detektywistyczne Warszawa IconAgencja Detektywistyczna Pro Detektyw Biuro detektywistyczne Warszawa

Marszałkowska 111, Warszawa

5,0 59 reviews

 • Avatar Justyna Dziubinska ★★★★★ tydzień temu
  Byli bardzo profesjonalni, ale jednocześnie potrafili podchodzić do mnie z empatią
 • Avatar ANTONI ★★★★★ miesiąc temu
  Ich skuteczność w rozwiązaniu problemu przerosła moje oczekiwania. Polecam ProDetektywa każdemu, kto szuka nie tylko profesjonalnej pomocy, ale także wsparcia w trudnych momentach życia.
 • Avatar Marcin W ★★★★★ miesiąc temu
  Potrafili znaleźć balans między skutecznością a szacunkiem dla prywatności. W mojej sprawie gdzie sytuacja była bardzo złożona, detektywi nie tylko dostarczyli niezbędne dowody, ale również zadbali o to, abym rozumiała każdy etap postępowania.
 • Avatar B K ★★★★★ 3 miesiące temu
  Dziękuję Agencji Detektywistycznej ProDetektyw za pomoc w sprawie szantarzu. Bardzo dziękuję za tak ważne dla mnie wsparcie i nieocenioną obecność w każdej trudnej chwili.Od pierwszego kontaktu czułam że nie jestem sama i mam wsparcie profesjonalistów .Szczególne podziękowanie dla pana Artura za cierpliwość i wyrozumiałość .W sytuacji która mnie dotknęła pomoc Agencji Detektywistycznej ProDetektyw była nieoceniona.Polecam współpracę .
 • Avatar Jakub ★★★★★ 2 miesiące temu
  Sprawnie i zdecydowanie radzą sobie z trudnymi przypadkami. Polecam każdemu, kto szuka profesjonalnej pomocy.
 • Avatar Grzegorz Smolen ★★★★★ 10 miesięcy temu
  Profesjonaliści, wszystko załatwione szybko i sprawnie, pomoc na każdym etapie.
  Polecam współpracę.
 • Avatar Sidor Bogdan ★★★★★ 11 miesięcy temu
  Witam
  Profesjonalni wiedza co robią
  Bardzo uczciwi co do rozliczania się za wykonaną usługę .
  Bogdan
 • Avatar darek berry ★★★★★ 10 miesięcy temu
  Super załatwiona sprawa 100 procent profesjonalizmu jak w Amerykańskich filmach🙂 , Najlepsza Agencja Detektywistyczna w Kraju Gorąco Polecam.
 • Avatar Maria Woroniecka-Wrześniewska ★★★★★ rok temu
  Miałam sprawę jednoznaczną prawnie i zażartego, złośliwego przeciwnika. Cały czas czułam wsparcie, również merytoryczne, ze strony pracowników firmy. Dzięki ich spokojowi i opanowaniu udało się załatwić sprawę w ciągu 3 tygodni nie naruszając prawa. Zaczęłam wierzyć, że można wygrać z krętaczami, oszustami i prowokatorami jeżeli ma się rację.
 • Avatar Marek Piprek ★★★★★ rok temu
  Chciałbym podziękować Agencji Detektywistycznej ProDetektyw za profesjonalną pomoc z walką oszustów którzy pod pretekstem szantażu próbowali wyłudzić pieniądze na szczęście wszystko zakończyło się szczęśliwie. Pan Artur to profesjonalista w swojej dziedzinie polecam do korzystania z jego usług. Pozdrawiam wszystkich
 • Avatar Maciej Kolodziej ★★★★★ rok temu
  Bardzo dobra współpraca z p Arturem. Mój przypadek kobieta z dzieckiem małym doskonale zapanowała wynajem i nie płacenie od 2 miesiąca. Po tygodniu od negocjacji wyprowadziła się. Bardzo dziękuje
 • Avatar Trisek Grzegorz ★★★★★ rok temu
  Agencja Detektywistyczna Pro Detektyw Biuro detektywistyczne jest kompetentne w wykonywaniu zadania. Jako klient jestem bardzo zadowolony w usługi zleconej. Skuteczne zatrzymanie przestępczej działalności osoby na facebooku pod moim adresem spowodowało u mnie spokój. Teraz wiem dzięki Pro Detektyw co robić na wypadek pojawienia się oszustów. Dziękuję.
 • Avatar Tomi Zzz ★★★★★ rok temu
  Działania Agencji Detektywistycznej Pro Detektyw w 100% skuteczne. Polecam!
 • Avatar Andrzej Sochacki ★★★★★ rok temu
  Fachowe, profesejonalne podejście do klienta, wsparcie oraz zangażowanie zasługują na pochwałę. Pozdrawiam was serdecznie i dziękuję za pomoc.
 • Avatar Krzysztof Mikulski ★★★★★ rok temu
  W dzisiejszych czasach odzyskanie mieszkania od nieuczciwego najemcy to jak przedarcie się przez pole minowe, z firmą Pana Artura był to spacerek po plaży. Pełen profesjonalizm, spokój, opanowanie. Polecam
 • Avatar Marcin ★★★★★ 3 lata temu
  Profesjonalizm na najwyższym poziomie. Bardzo szybkie, skuteczne i dyskretne działanie, stały kontakt 24/7 i informowanie na bieżąco na jakim etapie jest sprawa, po paru godzinach miałem już wszystko czarno na białym. Współpraca z ProDetektyw to czysta przyjemność GORĄCO POLECAM !!
 • Avatar Beata ★★★★★ 3 lata temu
  Serdecznie Polecam Prodetektyw, a szczególnie Pana Artura.
  Dzwoniłam do wielu agencji, ale z nikim nie było tak rzeczowej rozmowy. Pan Artur poświęcił mi dużo czasu i przystąpiono natychmiast do pracy. Było trudno znaleźć kogoś, kto się ukrywa i jest czujny.
  Udało się!!!
  Efekt pracy detektywów był dla mnie dużą niespodzianką 😊
  Kontakt był stały, informowano mnie o wszystkim na bieżąco. Świetna współpraca. Dziękuję bardzo i szczerze Polecam, a także Pozdrawiam Pana Artura.
 • Avatar Kamila Berkut ★★★★★ 2 lata temu
  Bardzo dobry kontakt. Sprawa załatwiona pozytywnie i szybko. Duża wiedza i doświadczenie osób zaangażowanych w sprawę. Dziękuję i polecam wszystkim.
 • Avatar Agnieszka Smoleńska ★★★★★ 2 lata temu
  Pełen profesionalizm, podejście do sprawy oraz zaangażowanie. Ekipa dosłownie na 6. Współpraca z wami sama przyjemność . Będe polecała każdemu :)
 • Avatar Tadeusz Zywek ★★★★★ 2 lata temu
  Zleciłem firmie obserwacje osoby która od dłuższego czasu nie dawała mi spokoju. Dzięki tej firmie detektywistycznej udało mi się wszystkiego dowiedzieć. Polecam serdecznie ich usługi
 • Avatar Małgorzata Górska ★★★★★ 2 lata temu
  Wynajęliśmy detektywa do rozwiązania naszej sprawy która ciągnie się za nami od dłuższego czasu. Dzięki tej usłudze dowiedzieliśmy się prawdy. Mogliśmy liczyć na pełną poufność. Polecamy serdecznie
 • Avatar Marcysia Brożyna ★★★★★ 2 lata temu
  Porządny detektyw wykonujący dobrze swóją pracę. Śmiało mogę polecić ich usługi bo nasza firma korzystała z nich już nie raz. I zawsze byliśmy zadowoleni ;)
 • Avatar Piotr Mościcki ★★★★★ 2 lata temu
  Pełne oddanie mojemu zleceniu dzięku czemu mogłem szybko zapobiec uszustwom na moją niekorzyść. Detektywi bardzo mili i kumaci
 • Avatar Mateusz Pękacki ★★★★★ 3 lata temu
  Agencja detektywistyczna poradziła sobie z moim zleceniem na medal. Kontakt jak i doradctwo na wysokim poziomie, tak samo dogadanie wszystkich aspektów przebiegło sprawnie. Gorąco polecam
 • Avatar Mateusz Barabasz ★★★★★ 2 lata temu
  Bardzo dyskretni detektywi, jeżeli chodzi o moją współpracę z nimi to jestem pod mega wrażeniem. Dobry kontakt i ceny nie są wygórowane.
 • Avatar Piotr Balcerek ★★★★★ 2 lata temu
  Polecam. Wszystkie potrzebne mi dowody przedstawione czarno na białym. Jeśli komuś zależy na świetnie wykonanym zleceniu to nie ma co się zastanawiać.
 • Avatar Igor Wiśniewski ★★★★★ 3 lata temu
  Super obsługa, pełen profesjonalizm spotkanie osobiste tylko mnie w tym utwierdziło. Indywidualne podejście do każdej sprawy. I co ważne bez naciągania na zbędne koszta. Nic tylko polecać dalej :)
 • Avatar Up Teams ★★★★ 3 lata temu
  Panowie z biura detektywistycznego Prodetektyw, pomogli nam w eksmisji firmy z naszej nieruchomości. Trzeba przyznać, ze profesjonalnie podeszli do sprawy choć trochę za długo to trwało, ale liczy się efekt końcowy.

Chcesz skorzystać z naszego biura detektywistycznego?

Napisz bezpośrednio na nasz adres email biuro@prodetektyw.pl, zadzwoń lub napisz SMS pod numer telefonu 500 15 60 15.

Możesz też skorzystać z poniższego formularza kontaktowego. Wszystkie Twoje dane są szyfrowane i bezpieczne.