PODSŁUCHY, GPS, INFORMATYKA ŚLEDCZA

 

Cyberprzestępczość stale rośnie w siłę i jest to problem coraz bardziej złożony, dotykający podstawowe usługi, firm i osób prywatnych.

Nasi specjaliści odzyskują dane z urządzeń takich jak komputery, telefony komórkowe i aparaty fotograficzne. Pomagamy w takich problemach jak:

– ataki hakerskie

– złośliwe oprogramowanie

– kradzież tożsamości

– fałszywe oferty kupna i sprzedaży

– fałszywe oferty matrymonialne

     – analityka stron internetowych pod kątem fałszywych profili randkowych, stalkingu oraz innych spraw związanych z Państwa bezpieczeństwem. 

Oferujemy także możliwość wypożyczenia GPS, są to urządzenia najwyższej klasy.

Sprawdzamy, skanujemy urządzania (telefony komórkowe, laptopy, samochody) oraz pomieszczania pod kątem ewentualnych podsłuchów, aplikacji szpiegujących. 

Jest to sprzęt najnowszej generacji który, jest cały czas modyfikowany, żeby sprostać i wykryć każde urządzenie typu podsłuch czy GPS.

Zespół techniczny firmy Prodetektyw tworzą praktycy posiadający unikalną wiedzę z obszaru bezpieczeństwa, którzy w trakcie swojej kariery zawodowej spotykali się z problemami dotyczącymi bezpieczeństwa i zapobieganiu inwigilacji elektronicznej. Jesteśmy w posiadaniu profesjonalnego sprzętu do analizy sygnałów elektromagnetycznych o światowym standardzie. Dbając o profesjonalizm i wysoki poziom świadczonych usług, realizacja obejmuje analizę sygnałów elektronicznych oraz inspekcje fizyczną. Całość realizowanych czynności wieńczy raport końcowy, zawierający informacje o przebiegu czynności, wynikach  oraz wnioskach i zaleceniach.

Podsłuchy, GPS