Wykrywanie podsłuchów, wywiad internetowy

Przeminęły już dawno czasy, kiedy nagrywanie dźwięku, obrazu, określenie lokalizacji osoby czy pojazdu były zarezerwowane tylko dla służb specjalnych. Dziś praktycznie może zrobić to każdy, nagrywając każdego, telefonem, dyktafonem czy też kamuflowanym mniej lub więcej profesjonalnym urządzeniem. Lokalizatory GPS, te dla osób lub pojazdów można kupić nawet w sieciowych marketach lub sklepach z elektroniką. Dostępność tych urządzeń i powszechność ich stosowania , o czym co chwilę przypominają choćby media w coraz to nowej i sensacyjnej „aferze podsłuchowej” jest tak duża, że na każdym kroku pilnujemy się by nie powiedzieć coś, co mogłoby nam potencjalnie zaszkodzić, skompromitować lub być podstawą szantażu. Lecz bywają miejsca, sytuacje, spotkania, rozmowy co do których chcemy mieć 100 % pewność, że nikt i nic nie zarejestruje ich faktu. To samo dotyczy naszych pojazdów, walizek, odzieży, które mogą być wyposażone bez naszego udziału i wiedzy w GPS-y i lokalizatory informując zainteresowanych o miejscu i czasie naszego przebywania z dokładnością do jednego metra. Używane przez nas telefony komórkowe, przenośne komputery także mogą być doskonałym narzędziem inwigilacji. Agencję detektywistyczną ProDetektyw tworzą również praktycy wyszkoleni w jednostkach wojskowych oraz agencjach wywiadowczych posiadający unikalną wiedzę z obszaru bezpieczeństwa. Są to byli pracownicy i funkcjonariusze pionów technicznych z odpowiednim doświadczeniem w zakresie przeciwdziałania inwigilacji. Zespół techniczny agencji detektywistycznej ProDetektyw jest wyposażony w profesjonalny sprzęt do analizy sygnałów elektromagnetycznych o światowym standardzie, wykorzystywanym przy wykrywaniu podsłuchów i lokalizatorów. Czynności i procedury w tym zakresie realizowane są zgodnie z wymaganiami polskiego i międzynarodowego porządku prawnego. Gwarantujemy pełną dyskrecję i indywidualne podejście do każdej sprawy, a po skończonych działaniach zawsze przekazujemy szczegółowy raport i wyniki z przeprowadzonych czynności.

Cyberprzestępczość stale rośnie w siłę i jest to problem coraz bardziej złożony, dotykający podstawowe usługi, firm i osób prywatnych. Nasi specjaliści odzyskują dane z urządzeń takich jak komputery, telefony komórkowe i aparaty fotograficzne. Pomagamy w takich problemach OSINT – wywiad internetowy, bardzo pomocny przy różnych sprawach, gdzie do analizy wykorzystujemy narzędzia i rozwiązania programowe pozwalające na wyszukanie w zasobach sieci Internet danych powiązanych z przedmiotem zlecenia lub też ich zabezpieczeniem.  Pozyskane dane, mogące mieć duże znaczenie dla przedmiotu sprawy. Ataki hakerskie, złośliwe oprogramowanie, kradzież tożsamości, fałszywe oferty kupna i sprzedaży, fałszywe oferty matrymonialne, analityka stron internetowych pod kątem fałszywych profili randkowych, stalkingu oraz innych spraw związanych z Państwa bezpieczeństwem.

Oferujemy także możliwość wypożyczenia GPS, są to urządzenia najwyższej klasy. Sprawdzamy także pomieszczenia pod kątem podsłuchów profesjonalnym sprzętem o najwyższym standardzie. Jest to czynność  wieloetapowa, która trwa nawet do 3 h i jest zakończona raportem z wykonanych czynności.  Skanujemy telefony komórkowe, laptopy oraz samochody pod kątem ewentualnych podsłuchów, aplikacji szpiegujących. Jest to sprzęt najnowszej generacji który, jest cały czas modyfikowany, żeby sprostać i wykryć każde urządzenie typu podsłuch czy GPS.

Zespół techniczny firmy Prodetektyw tworzą praktycy posiadający unikalną wiedzę z obszaru bezpieczeństwa, którzy w trakcie swojej kariery zawodowej spotykali się z problemami dotyczącymi bezpieczeństwa i zapobieganiu inwigilacji elektronicznej. Jesteśmy w posiadaniu profesjonalnego sprzętu do analizy sygnałów elektromagnetycznych o światowym standardzie. Dbając o profesjonalizm i wysoki poziom świadczonych usług detektywistycznych, realizacja obejmuje analizę sygnałów elektronicznych oraz inspekcje fizyczną. Całość realizowanych czynności wieńczy raport końcowy, zawierający informacje o przebiegu czynności, wynikach  oraz wnioskach i zaleceniach.

Masz jakiekolwiek pytania? Chcesz skorzystać z naszych usług detektywistycznych?

Napisz bezpośrednio na nasz adres email biuro@prodetektyw.pl, zadzwoń lub napisz SMS pod numer telefonu 500 15 60 15.

Możesz też skorzystać z poniższego formularza kontaktowego. Wszystkie Twoje dane są szyfrowane i bezpieczne. Pamiętaj o naszej stronie internetowej: Agencja Detektywistyczna.