Detektyw od zdrad

Zdrady małżeńskie

Rozstanie, separacja czy rozwód to bardzo trudne chwile dla całej rodziny. Warto jednak skorzystać z pomocy naszej agencji detektywistycznej, żeby uniknąć błędnych decyzji podejmowanych w przypływie emocji.

Chociaż nie jest to proste, zdradę trzeba potraktować na chłodno. Tylko takie zachowanie pozwoli zebrać konkretne dowody zdrady przez biuro detektywistyczne i później odpowiednio je wykorzystać. 

Jednym z najbardziej przykrych powodów rozpadu małżeństwa jest zdrada. W momencie, gdy jedna z osób w związku jest nieszczera, warto zebrać odpowiedni materiał dowodowy, który pomoże dochodzić swoich praw w sądzie.

Prywatny detektyw pomoże Ci wyjaśnić Twoje podejrzenia i udowodni ewentualną winę drugiej strony. Ważnym aspektem jest, aby zdrada została poparta niezbitymi dowodami.
Z każdej sytuacji jest wyjście, pomożemy Ci je znaleźć. 

zdrada
  • Dokumentacja zdrady: za pomocą najnowszych technik i technologii jesteśmy w stanie profesjonalne utrwalić dowody zdrady.

  • Prawidłowa opieka nad dziećmi: wykazujemy, czy strona związku odpowiedzialnie i dobrze opiekuje się dziećmi czy jest wręcz przeciwnie.

  • Zbieranie informacji do sprawy rozwodowej: kompleksowo i profesjonalnie, gromadzimy i dokumentujemy mające miejsce wydarzenia do wykazania ich w sądzie.

  • Dokumentowanie uzależnień, hazardu: kiedy podejrzewasz, że partnerka/partner trwoni pieniądze, jesteśmy w stanie również to udokumentować.
  • Wykazanie sposobu życia, wydatków: ważny aspekt, który pokazuje, jak strona związku wykorzystuje i realizuje, najczęściej wspólne, finanse.

  • Faktyczne źródła dochodów: dochodzimy tego, jak partnerka lub partner pozyskuje swoje zasadnicze dochody – skąd posiada pieniądze.

  • Obserwacja: działanie operacyjne mające na celu ogólne, ale czasem i bardzo szczegółowe, zebranie konkretnych informacji.

  • Dodatkowe niezbędne działania: wszelkie inne usługi detektywistyczne, które mogą pomóc w rozwiązaniu Twojego problemu – w ofercie są różne dodatkowe działania, mające na celu pomoc Tobie w trudnej sytuacji, zależnie od ustaleń.

Chcesz skorzystać z naszych usług detektywistycznych?

Napisz bezpośrednio na nasz adres email biuro@prodetektyw.pl, zadzwoń lub napisz SMS pod numer telefonu 500 15 60 15.

Możesz też skorzystać z poniższego formularza kontaktowego. Wszystkie Twoje dane są szyfrowane i bezpieczne.