USŁUGI DETEKTYWISTYCZNE

Biuro Detektywistyczne Pro Detektyw oferuje profesjonalne oraz dyskretne usługi detektywistyczne. Wyróżnia nas szybkie działanie, które jest ukierunkowane na korzyść zleceniodawcy. Wiemy, jak istotne jest, żeby sprawa została doprowadzona do końca w krótkim czasie, a wszystkie dowody mogły być wykorzystane podczas rozprawy sądowej. Dlatego zapewniamy wysoką jakość usług zagwarantowaną przez byłych funkcjonariuszy sił specjalnych Polski.

Zakres usług detektywistycznych naszego biura detektywistycznego

 • Sprawy rozwodowe: potwierdzenie lub wykluczenie zdrady, obserwacja współmałżonków.

 • Sprawy kryminalne: poszukiwanie osób zaginionych lub porwanych, zebranie dowodów stalkingu lub szantażu, pomoc w rozwiązywaniu sprawy włamania lub kradzieży, wsparcie organów ścigania w innych sprawach kryminalnych.

 • Dyskretna oraz wnikliwa obserwacja: dokumentowanie zdrady, przeprowadzenie obserwacji w sposób dyskretny oraz zgodny z prawem.

 • Szantaż internetowy: pomoc w przypadkach szantażu internetowego na portalach społecznościowych np. Facebook .
 • Eksmisja niechcianych lokatorów: skuteczne egzekwowanie długów w porozumieniu z prawnikami, rozwiązywanie problemów z najemcami.

 • Ochrona osobista: dyskretna pomoc w zapewnieniu bezpieczeństwa, wsparcie byłych funkcjonariuszy polskich sił specjalnych.

 • Prywatny kierowca: dyskrecja, zaufanie oraz wysoka kultura osobista to minimum, które oferują nasi prywatni kierowcy.

 • Pomoc dla osób będących w sytuacjach kryzysowych za granicą: pomoc w odzyskaniu dzieci, pomoc w nagłych przypadkach i problemach za granicą.
Wszystkie czynności wykonywane przez profesjonalistów z Pro Detektyw są zgodne z prawem na mocy ustawy z dnia 6 lipca 2001 r. o usługach detektywistycznych. W związku z tym możesz być pewny, że Twoja sprawa zostanie rozwiązana skutecznie oraz w poszanowaniu działań służb mundurowych. Jeżeli Twój problem wymaga wnikliwej analizy oraz fachowego podejścia specjalistów, skontaktuj się z nami.

Sprawy rozwodowe

 • potwierdzenie lub wykluczenie zdrady,

 • obserwacja partnerów / współmałżonków.

 • dowody zdrady
zdrada

Na udowodnienie takiego czy innego zachowania partnera/współmałżonka, potwierdzenia lub wykluczenia zdrady jest dużo sposobów i możliwości. Biuro detektywistyczne ProDetektyw w wachlarzu swoich narzędzi ma ich wiele, od klasycznej obserwacji po tą wyrafinowaną i zaawansowaną technologicznie. Weryfikację poprzez system sprawdzeń, który ProDetektyw wypracował na bazie doświadczeń, umiejętności i kompetencji osób wchodzących w jej skład. Tak dobieranych i planowanych czynności detektywistycznych, że nigdy nie ma złudzeń czy zachowania partnera/współmałżonka to faktycznie potwierdzony romans – zdrada, czy też nie. Efekt końcowy jest zawsze jednoznaczny i oczywisty, bez domysłów i spekulacji, a przedstawione przez nas dowody nie budzą najmniejszych wątpliwości. Bywa, że podejrzenia nie potwierdzają się, ale wtedy również udaje się znaleźć odpowiedź na pytania co dzieje się z partnerem, że tak się zmienił i co jest tego przyczyną. 

sprawy kryminalne

Sprawy kryminalne

Prywatny detektyw nie jest od zastępowania Policji czy Prokuratury, ale organy ścigania ze względu na nawał pracy, wakaty, ilość spraw do załatwienia i przewlekłe procedury są często niewydolne. Dla nich każda sprawa to kolejna w potoku wielu, wielu takich samych, a często są ważniejsze i pilniejsze do rozwiązania, bo są „istotne społecznie lub medialne”. Twoja sprawa może poczekać lub zostać umorzona ze względu na znikomą społecznie szkodliwość czynu. Dla agencji detektywistycznej ProDetektyw – Twoja sprawa jest jak nasza własna i w pełni się z nią identyfikujemy. Nasza determinacja w dotarciu do dowodów i odpowiedzi na pytania, które Ciebie / Twoją Firmę nurtują spędzą nam sen z powiek do czasu, aż zweryfikujemy wszystkie wątpliwości, zgromadzimy i zabezpieczymy dowody, na które czekasz.

Profesjonalna obserwacja

 • dokumentowanie zdrady,

 • Inwigilacja, śledzenie,

 • monitoring
Obserwacja zdrady
Inwigilacja, śledzenie, monitoring, jakby nie nazwać obserwację zawsze skojarzy się każdemu z nas pejoratywnie. Nikt przecież nie lubi być podglądany, no chyba, że jest uczestnikiem Big Brothera. Jednak trzeba sobie uczciwie powiedzieć, że bez profesjonalnej obserwacji, która jest zaplanowanym zespołem określonych niejawnych działań i technik wręcz niemożliwe jest niejednokrotnie uzyskanie informacji – dowodów, w postaci zdjęć, nagrań video, audio, które są niezbędne dla osiągnięcia celów realizowanego zlecenia. Pamiętać jednak należy, iż tylko profesjonalna obserwacja (która jest swoistą sztuką w prowadzonych czynnościach detektywistycznych) może bezpiecznie i skutecznie osiągnąć zakładany cel. Czynności obserwacyjne, o ile tylko mogą być wykonane wspierają praktycznie każdy z obszarów jaki jest realizowany w ramach usług agencji detektywistycznej ProDetektyw, ale oczywiście mogą również stanowić element innych prawnie dopuszczalnych czynności detektywistycznych nie ujętych w wachlarzu ofert naszej agencji detektywistycznej.

Szantaż internetowy

 • szantaż internetowy

 • stalking internetowy

 • nękanie w social mediach
Z szantażem mamy do czynienia wówczas, gdy osoba trzecia chce wymóc na nas określone zachowania lub zaniechanie tych zachowań poprzez zastraszanie albo stosowanie gróźb. Bardzo często szantażyści oczekują konkretnych sum pieniędzy, np. za milczenie, albo chcą wymóc przyznanie się do czegoś, czego nie zrobiliśmy. Licencjonowane biuro detektywistyczne dysponuje odpowiednio przeszkoloną kadrą, profesjonalnym sprzętem oraz bardzo skutecznymi metodami, oczywiście w granicach prawa. Ponadto klient biura detektywistycznego może liczyć na zrozumienie i pełną dyskrecję. Liczy się także szybkość działania, gdyż w tego typu sprawach czas zazwyczaj gra niebagatelną rolę.

Eksmisja niechcianych lokatorów, najemców

 • negocjacje z niechcianym lokatorem,

 • pomoc prawnicza w kwestii eksmisji,

 • skuteczna eksmisja
Obserwacja zdrady
Dziś prawo chroni najemców bardziej niż wynajmujących. Wynajmujący są na słabszej pozycji i mają dużo bardziej utrudnioną drogę do odzyskania posiadania lokalu. Z doświadczenia biura detektywistycznego ProDetektyw, a właściwie z doświadczeń naszych Zleceniodawców wynika, że w znakomitej większości nie mogli oni sobie w żaden sposób poradzić z lokatorami, którzy nie chcieli opuścić mieszkania lub lokalu użytkowego, nie płacili czynszu, opłat eksploatacyjnych – niczego! Po prostu zajmowali lokale na koszt wynajmującego śmiejąc się mu w twarz! Postępowanie eksmisyjne to tocząca się latami przysłowiowa „walka z wiatrakami”, a zanim zwieńczy je skuteczna eksmisja komornicza, wynajmujący pozostaje z potężnym bagażem zaległych lub kredytowanych opłat i należności za nieuczciwego najemcę. Ostatnio w stolicy agencja ProDetektyw zaobserwowała specyficzne oszustwo, które nazwano „najemca-naciągacz”. Polega ono w dużym uproszczeniu na tym, iż nieuczciwe osoby/podmioty gospodarcze wynajmując lokal z góry planują nie wywiązywanie się z umowy najmu. Do tego stosują szereg metod i uników, by ich zachowania (brak opłat, należności) były po części uzasadnione okolicznościami, które sami kreują na potrzeby realizowanego oszustwa. Nieuczciwemu lokatorowi/najemcy wydaje się, iż prawo do mieszkania/lokalu jest prawem nadrzędnym nad prawem do własności. Jest przekonany, że zameldowanie, przebywanie w nieswoim mieszkaniu uprawnia go do dysponowania nim bardziej niż właścicielowi, którego obrona prawna jest praktycznie żadna. Każdy przypadek tzw. „niechcianego, uciążliwego najemcy” to odrębne zdarzenie, które należy bardzo skrupulatnie przeanalizować. Agencja detektywistyczna ProDetektyw realizuje to pod nadzorem doświadczonych w tej materii prawników. Nie ma sytuacji bez wyjścia – zwłaszcza wtedy gdy jako partnera ma się firmę detektywistyczną ProDetektyw.
ochrona osobista

Ochrona osobista

 • pełna ochrona osobista

 • prywatna ochrona VIP

 • zabezpieczenie firm i osób prywatnych
Prywatna ochrona prawie każdemu kojarzy się głównie z bezpieczeństwem zapewnianym wysokim urzędnikom państwowym, politykom, celebrytom oraz osobom bardzo majętnym kolokwialnie mówiąc VIP- om – co z j. ang. tłumaczy się jako „Very Important Person” – czyli bardzo ważna osoba. Ale czy faktycznie trzeba być na tzw. „świeczniku” by dopiero wtedy skorzystać z prywatnej ochrony? Agencja detektywistyczna ProDetektyw w skład której wchodzą bardzo doświadczeni byli funkcjonariusze i żołnierze Biura Ochrony Rządu „BOR”, Biura Operacji Antyterrorystycznej „BOA” czy też Grupy Reagowania Operacyjno-Manewrowego „GROM” często chroniła naszych Zleceniodawców przed zagrożeniami, które napisało dla nich zwyczajne (nie VIP-owskie) życie. Były to przypadki szantażu byłego kochanka, który groził swojej potencjalnej ofierze, stalkingu osoby, która była niezrównoważona. Ochranialiśmy matkę z jej dzieci przed zdesperowanym i niebezpiecznym mężem, zanim ujęła go Policja. Chroniliśmy obiekty, domy, które były atakiem grup chuligańskich. Asystowaliśmy przy przejęciu lokali mieszkalnych i użytkowych, które oprócz uciążliwego i niechcianego lokatora bronili wynajęci ochroniarze za wschodniej granicy. Konwojowaliśmy z zagranicy osoby, które były zmuszone wyrwać się i uciekać z otoczenia, które je osaczyło, ubezwłasnowolniło i wręcz uwięziło. Licencjonowani pracownicy ochrony naszej agencji gwarantują pełne bezpieczeństwo niezależnie od czasu, miejsca i sytuacji. Z agencją detektywistyczną ProDetektyw nie musisz być VIP-em, by poczuć się bezpiecznym i pewnym siebie w sytuacjach gdy zostajesz zdany sam na siebie. Jesteśmy z Tobą i/lub Twoją Firmą, za Tobą, obok Ciebie i dla Ciebie.

Prywatny kierowca

 • bezpieczeństwo,

 • wysoka kultura osobista,

 • lojalność, dyskrecja i profesjonalizm
prywatny kierowca
Wieloletnie doświadczenie sprawiło, że funkcja prywatnego kierowcy jest bardzo istotna z punktu widzenia VIP-a. Dyskrecja, zaufanie oraz wysoka kultura osobista to minimum, które oferuje nasza agencja detektywistyczna. Do tej usługi możemy Państwu polecić także ochronę osobistą. Realizowaną przez byłych żołnierzy jednostki GROM, byłych funkcjonariuszy Służby Ochrony Państwa, jak i byłych Antyterrorystów, a obecnie Kontrterrorystów. Jeżeli w wyniku gróźb, wymuszeń, próby uprowadzenia lub innych przestępstw, obawiają się Państwo o zdrowie i życie swoje i swoich bliskich jesteśmy do Państwa dyspozycji o każdej porze dnia i nocy 24/7/365.
ochrona osobista

Pomoc detektywa dla osób będących w sytuacjach kryzysowych za granicą

 • pomoc w odzyskaniu dzieci

 • pomoc w nagłych przypadkach i problemach za granicą

 • bezpieczny powrót do domu
Jeżeli doświadczasz sytuacji kryzysowej, kontakt z rodziną lub ambasadą jest utrudniony – albo obawiasz się konsekwencji swoich decyzji – Pro Detektyw, agencja detektywistyczna skupiająca profesjonalnych, prywatnych detektywów – jest gotowa zapewnić Ci należytą pomoc i wsparcie, w tym w odzyskaniu dzieci. Możesz zachować spokój, wiedząc, że realizowaliśmy już takie zlecenia na terenie całej Unii Europejskiej i zawsze na koniec jest jedno zdanie: „Jestem w domu”.

Ile kosztuje wynajęcia prywatnego detektywa

Koszty współpracy z prywatnym detektywem są uzależnione od kilku czynników. Najważniejszym z nich jest doświadczenie, profesjonalizm oraz wykorzystywany sprzęt. Jeżeli zależy Ci na wysokiej jakości usług świadczonych przez osobę, która od wielu lat działa na rynku należy wziąć pod uwagę, że koszt pracy jednego dnia detektywa rozpoczyna się od 1200 zł. Stawka godzinowa natomiast waha się od 120 do 300 zł w zależności od wykonywanych działań. To, jaki tryb rozliczenia będzie bardziej korzystny oraz preferowany przez specjalistę, zależy od rodzaju sprawy. W przypadku konieczności podejmowania działań przez całą dobę rozliczenie będzie wyglądało inaczej niż w tych sprawach, gdzie czynności wykonywane są przez pewien czas w ciągu dnia.

W przypadku trudnych oraz skomplikowanych spraw, w których wymagana jest szczególna delikatność lub wykorzystanie dodatkowego specjalistycznego sprzętu koszt takiej usługi jest odpowiednio wyższy. Należy jednak pamiętać, że płacąc za dobrego detektywa pokrywasz nie tylko koszt usługi, ale również dostajesz spokój oraz w zdecydowanej większości przypadków sprawę, która jest sprawnie rozwiązana.

Tanie usługi detektywistyczne - czy warto skorzystać?

W sieci coraz częściej można spotkać tanie usługi detektywistyczne. Jest wiele osób, które decydują się na nawiązanie podobnej współpracy, ponieważ znajdują się w trudnej sytuacji życiowej. Jednak w zdecydowanej większości nie są to wysokiej jakości usługi detektywistyczne, które mogą w odpowiedni sposób wpłynąć na postęp sprawy.

Podczas pracy prywatnego detektywa konieczna jest dyskrecja, pełen profesjonalizm oraz działania zgodnie z prawem. Tylko dowody zebrane w odpowiedni sposób mogą być wykorzystane w sądzie jako obciążające drugą stronę. Jeżeli zostałyby one zdobyte w sposób niezgodny z prawem istnieje wysokie prawdopodobieństwo, że nie będą mogły być one wykorzystane, a nawet Ty, jako osoba dysponująca nimi możesz być pociągnięty do odpowiedzialności. Dlatego zawsze przed podpisaniem umowy z tanim detektywem sprawdź, czy metody, jakie on stosuje są zgodne z prawem oraz umożliwiają w pełni bezpieczne wykorzystanie wszystkich zebranych dowodów podczas rozprawy sądowej. Najlepszym jednak rozwiązaniem jest nawiązanie współpracy z doświadczoną firmą detektywistyczną.

Dodatkowe koszty współpracy z prywatnym detektywem

Mówiąc o usługach detektywistycznych należy zwrócić również uwagę na temat dodatkowych kosztów, jakie są doliczane do zapłaty. Jeżeli masz do czynienia z profesjonalistą, wszystkie te stawki zostaną jasno określone w umowie oraz przedstawione na początku trwania współpracy. Są to wydatki, jakie ponosi prywatny detektyw podczas rozwiązywania sprawy. W tym przypadku może to być cena profesjonalnego sprzętu, dodatkowej ekspertyzy lub paliwa, jakie zostało wykorzystane na dodatkowy etap. Ostateczny bilans jest zawsze podawany na koniec współpracy, jednak przed każdą sytuacją, która może spowodować wzrost ceny za usługę, profesjonalny prywatny detektyw powinien powiadomić o tym swoich zleceniodawców.

Zdarza się, że osoby, które świadczą usługi detektywistyczne w niskiej cenie nie wliczają wielu dodatkowych kosztów, jakie są podawane dopiero przy ostatecznym rachunku. Mogą to być koszty paliwa wykorzystywanego podczas trwania całej sprawy lub koszty związany z wykorzystaniem wszystkich sprzętów, jakie były planowane. Jest to zabieg, który ma na celu obniżenie początkowej kwoty, zachęcenie potencjalnych klientów, a ostatecznie uzyskanie zapłaty znacznie wyższej niż w przypadku profesjonalnych, legalnych oraz jasnych współprac z prywatnymi detektywami. Firma Pro Detektyw nie zataja kosztów związanych z prowadzeniem Twojej sprawy. Uważamy, że naszym zadaniem jest rozwiązywanie problemów naszych zleceniodawców.
Biorąc pod uwagę, jak ostrożne muszą być działania podejmowane przez prywatnych detektywów konieczne jest, aby były one wykonywane przez profesjonalistów. Szukając dobrego specjalisty warto zasięgnąć rady osób, które korzystały z podobnych usług lub sprawdzić bardzo dokładnie wszystkie szczegóły podpisywanej umowy. Postaw na profesjonalne biura detektywistyczne, które działają na rynku od wielu lat. W ten sposób istnieje większa szansa na skuteczne rozwiązanie sprawy oraz doprowadzenie jej do końca. ProDetektyw zapewnia pełen profesjonalizm, dyskrecję oraz doskonałe i szybkie rozwiązanie nawet najtrudniejszych spraw.

Opinie Klientów o naszych usługach detektywistycznych

Agencja Detektywistyczna Pro Detektyw Biuro detektywistyczne Warszawa IconAgencja Detektywistyczna Pro Detektyw Biuro detektywistyczne Warszawa

Marszałkowska 111, Warszawa

5,0 59 reviews

 • Avatar Justyna Dziubinska ★★★★★ tydzień temu
  Byli bardzo profesjonalni, ale jednocześnie potrafili podchodzić do mnie z empatią
 • Avatar ANTONI ★★★★★ miesiąc temu
  Ich skuteczność w rozwiązaniu problemu przerosła moje oczekiwania. Polecam ProDetektywa każdemu, kto szuka nie tylko profesjonalnej pomocy, ale także wsparcia w trudnych momentach życia.
 • Avatar Marcin W ★★★★★ miesiąc temu
  Potrafili znaleźć balans między skutecznością a szacunkiem dla prywatności. W mojej sprawie gdzie sytuacja była bardzo złożona, detektywi nie tylko dostarczyli niezbędne dowody, ale również zadbali o to, abym rozumiała każdy etap postępowania.
 • Avatar B K ★★★★★ 3 miesiące temu
  Dziękuję Agencji Detektywistycznej ProDetektyw za pomoc w sprawie szantarzu. Bardzo dziękuję za tak ważne dla mnie wsparcie i nieocenioną obecność w każdej trudnej chwili.Od pierwszego kontaktu czułam że nie jestem sama i mam wsparcie profesjonalistów .Szczególne podziękowanie dla pana Artura za cierpliwość i wyrozumiałość .W sytuacji która mnie dotknęła pomoc Agencji Detektywistycznej ProDetektyw była nieoceniona.Polecam współpracę .
 • Avatar Jakub ★★★★★ 2 miesiące temu
  Sprawnie i zdecydowanie radzą sobie z trudnymi przypadkami. Polecam każdemu, kto szuka profesjonalnej pomocy.
 • Avatar Grzegorz Smolen ★★★★★ 10 miesięcy temu
  Profesjonaliści, wszystko załatwione szybko i sprawnie, pomoc na każdym etapie.
  Polecam współpracę.
 • Avatar Sidor Bogdan ★★★★★ 11 miesięcy temu
  Witam
  Profesjonalni wiedza co robią
  Bardzo uczciwi co do rozliczania się za wykonaną usługę .
  Bogdan
 • Avatar darek berry ★★★★★ 10 miesięcy temu
  Super załatwiona sprawa 100 procent profesjonalizmu jak w Amerykańskich filmach🙂 , Najlepsza Agencja Detektywistyczna w Kraju Gorąco Polecam.
 • Avatar Maria Woroniecka-Wrześniewska ★★★★★ rok temu
  Miałam sprawę jednoznaczną prawnie i zażartego, złośliwego przeciwnika. Cały czas czułam wsparcie, również merytoryczne, ze strony pracowników firmy. Dzięki ich spokojowi i opanowaniu udało się załatwić sprawę w ciągu 3 tygodni nie naruszając prawa. Zaczęłam wierzyć, że można wygrać z krętaczami, oszustami i prowokatorami jeżeli ma się rację.
 • Avatar Marek Piprek ★★★★★ rok temu
  Chciałbym podziękować Agencji Detektywistycznej ProDetektyw za profesjonalną pomoc z walką oszustów którzy pod pretekstem szantażu próbowali wyłudzić pieniądze na szczęście wszystko zakończyło się szczęśliwie. Pan Artur to profesjonalista w swojej dziedzinie polecam do korzystania z jego usług. Pozdrawiam wszystkich
 • Avatar Maciej Kolodziej ★★★★★ rok temu
  Bardzo dobra współpraca z p Arturem. Mój przypadek kobieta z dzieckiem małym doskonale zapanowała wynajem i nie płacenie od 2 miesiąca. Po tygodniu od negocjacji wyprowadziła się. Bardzo dziękuje
 • Avatar Trisek Grzegorz ★★★★★ rok temu
  Agencja Detektywistyczna Pro Detektyw Biuro detektywistyczne jest kompetentne w wykonywaniu zadania. Jako klient jestem bardzo zadowolony w usługi zleconej. Skuteczne zatrzymanie przestępczej działalności osoby na facebooku pod moim adresem spowodowało u mnie spokój. Teraz wiem dzięki Pro Detektyw co robić na wypadek pojawienia się oszustów. Dziękuję.
 • Avatar Tomi Zzz ★★★★★ rok temu
  Działania Agencji Detektywistycznej Pro Detektyw w 100% skuteczne. Polecam!
 • Avatar Andrzej Sochacki ★★★★★ rok temu
  Fachowe, profesejonalne podejście do klienta, wsparcie oraz zangażowanie zasługują na pochwałę. Pozdrawiam was serdecznie i dziękuję za pomoc.
 • Avatar Krzysztof Mikulski ★★★★★ rok temu
  W dzisiejszych czasach odzyskanie mieszkania od nieuczciwego najemcy to jak przedarcie się przez pole minowe, z firmą Pana Artura był to spacerek po plaży. Pełen profesjonalizm, spokój, opanowanie. Polecam
 • Avatar Marcin ★★★★★ 3 lata temu
  Profesjonalizm na najwyższym poziomie. Bardzo szybkie, skuteczne i dyskretne działanie, stały kontakt 24/7 i informowanie na bieżąco na jakim etapie jest sprawa, po paru godzinach miałem już wszystko czarno na białym. Współpraca z ProDetektyw to czysta przyjemność GORĄCO POLECAM !!
 • Avatar Beata ★★★★★ 3 lata temu
  Serdecznie Polecam Prodetektyw, a szczególnie Pana Artura.
  Dzwoniłam do wielu agencji, ale z nikim nie było tak rzeczowej rozmowy. Pan Artur poświęcił mi dużo czasu i przystąpiono natychmiast do pracy. Było trudno znaleźć kogoś, kto się ukrywa i jest czujny.
  Udało się!!!
  Efekt pracy detektywów był dla mnie dużą niespodzianką 😊
  Kontakt był stały, informowano mnie o wszystkim na bieżąco. Świetna współpraca. Dziękuję bardzo i szczerze Polecam, a także Pozdrawiam Pana Artura.
 • Avatar Kamila Berkut ★★★★★ 2 lata temu
  Bardzo dobry kontakt. Sprawa załatwiona pozytywnie i szybko. Duża wiedza i doświadczenie osób zaangażowanych w sprawę. Dziękuję i polecam wszystkim.
 • Avatar Agnieszka Smoleńska ★★★★★ 2 lata temu
  Pełen profesionalizm, podejście do sprawy oraz zaangażowanie. Ekipa dosłownie na 6. Współpraca z wami sama przyjemność . Będe polecała każdemu :)
 • Avatar Tadeusz Zywek ★★★★★ 2 lata temu
  Zleciłem firmie obserwacje osoby która od dłuższego czasu nie dawała mi spokoju. Dzięki tej firmie detektywistycznej udało mi się wszystkiego dowiedzieć. Polecam serdecznie ich usługi
 • Avatar Małgorzata Górska ★★★★★ 2 lata temu
  Wynajęliśmy detektywa do rozwiązania naszej sprawy która ciągnie się za nami od dłuższego czasu. Dzięki tej usłudze dowiedzieliśmy się prawdy. Mogliśmy liczyć na pełną poufność. Polecamy serdecznie
 • Avatar Marcysia Brożyna ★★★★★ 2 lata temu
  Porządny detektyw wykonujący dobrze swóją pracę. Śmiało mogę polecić ich usługi bo nasza firma korzystała z nich już nie raz. I zawsze byliśmy zadowoleni ;)
 • Avatar Piotr Mościcki ★★★★★ 2 lata temu
  Pełne oddanie mojemu zleceniu dzięku czemu mogłem szybko zapobiec uszustwom na moją niekorzyść. Detektywi bardzo mili i kumaci
 • Avatar Mateusz Pękacki ★★★★★ 3 lata temu
  Agencja detektywistyczna poradziła sobie z moim zleceniem na medal. Kontakt jak i doradctwo na wysokim poziomie, tak samo dogadanie wszystkich aspektów przebiegło sprawnie. Gorąco polecam
 • Avatar Mateusz Barabasz ★★★★★ 2 lata temu
  Bardzo dyskretni detektywi, jeżeli chodzi o moją współpracę z nimi to jestem pod mega wrażeniem. Dobry kontakt i ceny nie są wygórowane.
 • Avatar Piotr Balcerek ★★★★★ 2 lata temu
  Polecam. Wszystkie potrzebne mi dowody przedstawione czarno na białym. Jeśli komuś zależy na świetnie wykonanym zleceniu to nie ma co się zastanawiać.
 • Avatar Igor Wiśniewski ★★★★★ 3 lata temu
  Super obsługa, pełen profesjonalizm spotkanie osobiste tylko mnie w tym utwierdziło. Indywidualne podejście do każdej sprawy. I co ważne bez naciągania na zbędne koszta. Nic tylko polecać dalej :)
 • Avatar Up Teams ★★★★ 3 lata temu
  Panowie z biura detektywistycznego Prodetektyw, pomogli nam w eksmisji firmy z naszej nieruchomości. Trzeba przyznać, ze profesjonalnie podeszli do sprawy choć trochę za długo to trwało, ale liczy się efekt końcowy.

W agencji detektywistycznej ProDetektyw znajdziesz najlepszych specjalistów którzy swoje doświadczenie zdobywali w najlepszych jednostkach Policji oraz służb specjalnych, a teraz oferują swoją wiedzę i wieloletnie doświadczenie Tobie i/lub Twojej Firmie. Nasze kontakty zawodowe są bardzo istotne przy pracy prywatnego detektywa, pracownika ochrony ponieważ nasz główny cel to, pomóc rozwiązać Państwa problem przy zachowaniu szczególnej dyskrecji jak i zapewnieniu najwyższych standardów.

Chcesz skorzystać z naszych usług detektywistycznych?

Napisz bezpośrednio na nasz adres email biuro@prodetektyw.pl, zadzwoń lub napisz SMS pod numer telefonu 500 15 60 15.

Możesz też skorzystać z poniższego formularza kontaktowego. Wszystkie Twoje dane są szyfrowane i bezpieczne.