Tester, testerka wierności – kontrolowana usługa sprawdzania wierności partnera

Większość osób będących w związku chce mieć pewność, że jest dla partnera jedyną ukochaną osobą. Niestety nie zawsze tak jest i zdarza się, że zachowanie ukochanego, lub szepty „życzliwych” sprawiają, iż podejrzewamy go o zdradę. Jednak od podejrzeń do pewności jest długa droga i jak mówi stare porzekadło „lepsza najgorsza prawda od najlepszego kłamstwa”. Dlatego coraz większą popularnością cieszy się usługa zwana testerem wierności. Z tego artykułu dowiesz się, co to jest tester wierności i na czym polega sprawdzanie wierności partnera przy pomocy testera / testerki zdrady.

Co to jest tester, testerka wierności?

Pojęcie tester wierności (tester zdrady), najogólniej ujmując, dotyczy różnych technik i narzędzi używanych do sprawdzania tego, czy partner jest nam wierny. Tak więc pod pojęciem testera wierności czy też testera zdrady może się kryć m.in.:

 • Aplikacja internetowa – narzędzie cyfrowe służące do monitorowania zachowań partnera w celu sprawdzenia jego wierności. Instalowanie takiego narzędzia na komputerze lub telefonie partnera daje możliwość śledzenia jego lokalizacji, aktywności w mediach społecznościowych, połączeń telefonicznych i wiadomości tekstowych.
 • Test, ankieta – w sieci dostępne są różnego rodzaju testy mające na celu ocenę predyspozycji osobowościowych do dochowania wierności lub ankiety z pytaniami dotyczącymi symptomów zdrady u partnera.
 • Usługi (testy) laboratoryjne – jest to badanie DNA w celu ustalenia ojcostwa, czy też wykrywanie obecności nasienia na pościeli wykonywane w laboratoriach kryminalistycznych. Choć narzędzie to stosowane jest głównie w śledztwach kryminalnych, może być również wykorzystywane w sprawach cywilnych, takich jak ustalanie niewierności partnera.
 • Usługa – tester wierności to bardzo popularna, specjalistyczna usługa, która ma na celu zbadanie, czy partner jest wierny. Agencje detektywistyczne w ramach tej usługi oferują różnorodne metody, od technologicznego monitoringu po tradycyjne techniki śledzenia oraz wprowadzenia w śledztwie osoby testera zdrady. Ponadto istnieją także Agencje zajmujące się wyłącznie wynajmowaniem testerki / testera wierności.

Na czym polega sprawdzanie wierności partnera przy pomocy prywatnego detektywa?

Usługa oferowana przez detektywów w zakresie testowania wierności partnera zazwyczaj polega na monitorowaniu i zbieraniu informacji o zachowaniu tej osoby, w celu ustalenia, czy jest ona niewierna. Działaniami najczęściej wykonywanymi przez prywatnych detektywów w ramach tej usługi są:

 • Śledzenie osoby i obserwacja – detektyw śledzi osobę podejrzaną o zdradę, aby zobaczyć, gdzie się udaje oraz z kim się spotyka i często w tym celu wykorzystuje GPS, aparat i kamerę.
 • Analiza zachowania – detektywi nie tylko obserwują, ale także analizują zachowanie i rutynę partnera klienta, szukając niezwykłych lub podejrzanych zmian, które mogłyby sugerować jego niewierność.
 • Monitoring socjal mediów – obserwacja aktywności na kontach mediów społecznościowych.
 • Sprawdzanie komunikacji – monitorowanie wiadomości e-mail, wiadomości tekstowych lub historii połączeń, choć działania te często wpadają w obszar naruszenia prywatności.
 • Wprowadzenie osoby tzw.testera zdrady – jest to osoba, która najczęściej w ramach usługi testera wierności Agencji Detektywistycznej aranżuje spotkanie z osobą podejrzaną o niewierność i zaczyna z nią flirtować.
 • Raportowanie – po przeprowadzeniu śledztwa i zdobyciu informacji, detektyw zwykle przedstawia raport klientowi, który może zawierać zdjęcia, wideo i inne zebrane dowody.

Czym zajmuje się osoba odgrywająca rolę podrywacza w usłudze testera wierności

Podstawowym zadaniem tej osoby pełniącej funkcję testera wierności jest przetestowanie reakcji podejrzanego o niewierność partnera klienta na potencjalny flirt. Tak więc zaaranżowany podryw ma na celu sprawdzenie jego skłonności do niewierności.

Detektyw lub profesjonalny podrywacz wykorzystuje umiejętności aktorskie, aby wiarygodnie przedstawić zainteresowanie, jednocześnie obserwując i dokumentując zarówno werbalne, jak i niewerbalne reakcje osoby testowanej na okazywane zainteresowanie.

Po zakończeniu zaaranżowanego spotkania lub wielu randek zebrane informacje są przekazywane klientowi w postaci raportu, który szczegółowo opisuje zaobserwowane zachowania i reakcje osoby testowanej.

Tester wierności cena i opinie

Skuteczność usługi testera wierności zależy od wielu czynników, wśród których najbardziej kluczowe są umiejętności i doświadczenia detektywów oraz wybrane przez nich metody śledzenia. W związku z tym dotyczące usługi testera wierności opinie są zazwyczaj tożsame z opiniami o danej Agencji Detektywistycznej.

Z kolei cena usługi testera wierności zależy między innymi od długości zlecenia, działań podejmowanych przez Agencję testera wierności, oraz poniesionych przez niego wydatków. W większości przypadków klientowi chcącemu wynająć testera wierności Agencja lub Biuro Detektywistyczne przedstawia szacowany kosztorys, a końcowa cena zależy od konkretnego zlecenia.

W celu uniknięcia stresu oraz poniesienia kosztów związanych z domniemaną lub faktyczną zdradą partnera warto jej uniknąć. Dlatego celu ważne jest, aby dbać o związek i tylko w teorii poznać najczęstsze powody zdrady.

Dlaczego zdradzamy – najczęstsze powody zdrady

Zdrada jest zjawiskiem, które ma głębokie uwarunkowania emocjonalne, a osoby zdradzające często działają w wyniku różnych i nie zawsze jasnych motywacji, takich jak: poszukiwanie emocji, niezadowolenie ze związku lub problemy z własną samooceną. Natomiast zrozumienie motywów zdrady jest niezwykle istotne dla rozpoznania tego, jak zachowuje się osoba, która zdradza.

W Polsce, według badań, przeprowadzonych przez Instytut Badań Zmian Społecznych (Ogólnopolska Grupa Badawcza) na zdradę decyduje się więcej mężczyzn (61,4%) niż kobiet (38,6%). Zdrady częściej występują w bardzo dużych miastach, gdzie obie płcie zdradzają mniej więcej równo. Ponadto zdrada dotyczy około 12% małżeństw i 16% par w nieformalnych związkach.

Zdrada często wynika z braku satysfakcji ze związku oraz wzajemnym niezaspokojeniu przez partnerów potrzeb, takich jak bliskość, zrozumienie, czy wspieranie się nawzajem. Mężczyźni i kobiety mogą zdradzać z różnych powodów, w tym z potrzeby potwierdzenia własnej atrakcyjności i pozycji. Problemy z wyrażaniem emocji i umiejętnością stawiania granic mogą prowadzić do uczucia zniewolenia, co w konsekwencji przyczynia się do zdrady. Często zdrada jest także wynikiem uzależnienia od seksu, będącego sposobem na radzenie sobie z emocjami.

Co skłania mężczyzn do zdrady – 10 powodów, dlaczego faceci zdradzają

Mężczyźni zdradzają z różnych powodów i nie zawsze jest nim chęć zaspokojenia potrzeb seksualnych. W ich decyzji mogą grać rolę problemy w związku, emocjonalna niedojrzałość czy alkohol. Wśród najczęstszych powodów zdrady u mężczyzn wymienia się:

 • Nuda i poszukiwanie nowych wrażeń – potrzeba adrenaliny i chęć przeżywania nowych emocji i doznań.
 • Niezadowolenie ze związku – kłótnie z partnerką i brak spełnienia emocjonalnego lub seksualnego w związku.
 • Wygórowane oczekiwania wobec partnerki – niespełnione oczekiwania wobec partnerki dotyczące zarówno życia codziennego, emocjonalnego, jak i seksualnego.
 • Okazja i pokusa – sytuacje, które sprzyjają zdradzie, np. wyjazdy służbowe, czy imprezy zakrapiane alkoholem.
 • Niskie poczucie wartości – potrzeba uznania oraz chęć potwierdzenia własnej atrakcyjności i męskości.
 • Niedojrzałość i ucieczka od problemów – zdrada jako sposób na unikanie problemów zawodowych, osobistych oraz chęć odreagowania na stres.
 • Oddzielenie seksu od uczuć – mężczyźni mają tendencję do oddzielania pociągu erotycznego od zaangażowania emocjonalnego i nietraktowania „przygodnego” seksu jako zdrady.
 • Spełnianie fantazji erotycznych – korzystanie z usług erotycznych lub prowadzenie aktywności erotycznej w sieci (np. w formie sextingu) w celu zaspokojenia fantazji seksualnych.
 • Przyzwolenie społeczne – od wieków w społeczeństwie istnieje pewne przyzwolenie na męską zdradę.
 • Uzależnienie od seksu – częste zdrady mogą wynikać z uzależnienia od seksu i pornografii.

Dlaczego kobiety zdradzają

Zdrady, których dopuszczają się kobiety, często wiążą się z emocjonalnym niezadowoleniem, poszukiwaniem uwagi i bliskości, rzadziej natomiast potrzebą zaspokojenia seksualnego. Wśród powodów, dlaczego kobiety zdradzają, wymieniane są najczęściej:

 • Samotność i emocjonalne zaniedbanie – brak uwagi, wsparcia i bliskości emocjonalnej ze strony partnera.
 • Reakcja na zdradę partnera – kobiety traktują zdradę jako formę odwetu lub reakcję na niewierność partnera.
 • Poszukiwanie akceptacji i uznania – potrzeba docenienia, komplementów i potwierdzenia własnej atrakcyjności.
 • Potrzeba autonomii i kontroli nad życiem – chęć przejęcia kontroli nad własnym życiem i decyzjami.
 • Zaspokojenie potrzeb seksualnych – brak intymności lub niespełnienie seksualne w związku bywają także powodem zdrady u kobiet.

Podsumowując, pomimo że zdrada jest niszczącym zjawiskiem, to pojawia się w wielu związkach, dlatego usługa testera zdrady zyskuje na popularności. Wynajęcie testera wierności może dostarczyć odpowiedzi na dręczące pytania dotyczące lojalności partnera. Dlatego, mimo że, jest to decyzja niełatwa i wymagająca przemyślenia, dla niektórych osób może być to jedyny, skuteczny sposób na rozwianie wątpliwości.

Decydując się na testera wierności, ważne jest, aby wybrać renomowaną Agencję z doświadczonymi detektywami, aby zapewnić rzetelność i dokładność usługi. Agencja Detektywistyczna ProDetektyw ma duże doświadczenie w sprawach dotyczących związków i wierności – zapraszamy do kontaktu i szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą.

Aby sprawdzić wierność partnera warto skorzystać z usług testera / testerki wierności

W Agencji Detektywistycznej ProDetektyw pracują doświadczeni w sprawach związanych ze zdradami i pozyskiwaniem ich dowodów detektywi. Serdecznie zapraszamy do kontaktu i skorzystania z bogatej oferty usług Biura Detektywistycznego ProDetektyw.

Masz jakiekolwiek pytania? Potrzebujesz pomocy?

Nie wahaj się. Rozwiążemy Twój problem. Napisz bezpośrednio na nasz adres email biuro@prodetektyw.pl, zadzwoń lub napisz SMS pod numer telefonu 500 15 60 15.

Możesz też skorzystać z poniższego formularza kontaktowego. Wszystkie Twoje dane są szyfrowane i bezpieczne.


  One Comment

  Comments are closed.