Rozwód z orzeczeniem o winie. Wojna z małżonkiem podczas rozwodu.

Małżeństwo może się rozpaść z wielu powodów, a winę za to ponoszą oboje z małżonków albo tylko jeden z nich. Aby ubiegać się o rozwód z orzeczeniem o winie trzeba zebrać dowody na winę małżonka. Pomóc może w tym wynajęcie prywatnego detektywa. Rozwód z orzeczeniem o winie jednego z małżonków wydłuży postępowanie, ale czasami jest to niezbędne rozwiązanie. Rozprawy rozwodowe często, a zwłaszcza w sytuacji, kiedy małżonkowie rozstają się w złych relacjach, przypominają prawdziwą wojnę. Przy ubieganiu się o rozwód z orzeczeniem o winie ważne będą dowody działające na szkodę osoby, która ma zostać uznana winną rozpadu małżeństwa. Będzie to ważne zwłaszcza wtedy, kiedy jeden z małżonków chce się ubiegać np. o alimenty. Przy rozwodzie trzeba też ustalić takie kwestie, jak opieka nad dziećmi czy podział majątku. Nie zawsze małżonkowie są w tych sprawach zgodni.

Rozwód z orzeczeniem o winie. Jakie dowody trzeba przedstawić?

Małżonek wnoszący o rozwód z orzeczeniem o winie musi przedstawić wszystkie dowody na to, że to drugi małżonek przyczynił się do rozpadu małżeństwa, a także że związku nie da się już uratować. Przydatne będą wszelkie dowody nielojalności wobec drugiego małżonka, a także np. dowody potwierdzające uzależnianie jednego z małżonków od hazardu czy alkoholu. Zdobycie dodatkowych dowodów w sprawie zawsze będzie działać na naszą korzyść. Dowodem mogą być zarówno dokumenty, zdjęcia, filmy, emaile, smsy czy wykaz połączeń telefonicznych. Jest to szczególnie istotne, kiedy istnieje podejrzenie, że małżonek postępuje niewłaściwie lub coś ukrywa. Jeśli małżonkowie posiadają dzieci to podczas rozwodu trzeba będzie ustalić, który z małżonków będzie sprawował nad nimi opiekę i z kim zamieszkają dzieci. Ważne będą tutaj wszelkie dowody, które pozwolą sądowi ustalić, co w takiej sytuacji będzie najlepsze dla małoletniego. Rodzic ubiegające się o opiekę nad dzieckiem będzie musiał wykazać, że to on lepiej zajmie się dzieckiem i zapewni mu odpowiednie warunki mieszkaniowe. Pomoc w uzyskaniu odpowiednich dowodów na rozprawę rozwodową można znaleźć w naszej ofercie detektyw zdrady rozwody.

Prywatny detektyw. Czy warto go wynająć?

Wynajęcie biura detektywistycznego pomoże w uzyskaniu dowodów potrzebnych podczas rozprawy rozwodowej. Warto tutaj pamiętać, że sam detektyw może być świadkiem w sprawie rozwodowej, a raport przez niego sporządzony może posłużyć za ważny dowód. Agencja detektywistyczna Prodetektyw dostarczy np. zdjęcia potwierdzające zdradę jednego z małżonków, ustali sposób opieki nad dzieckiem np. znajdując dowody na to, jak rodzic faktycznie opiekuje się dzieckiem, czy przekazuje je pod dozór rodzinie czy innej osobie albo czy np. mieszka z kochanką/kochankiem, a także czy opieka jest prawidłowa, a dziecku nie dzieje się krzywda. Biuro detektywistyczne pomoże też np. podczas uprowadzenia dziecka, porwania rodzicielskiego. Prywatny detektyw ustali też aktualne miejsce pobytu jednego z małżonków, zweryfikuje jego postępowanie czy sprawdzi sytuację życiową, w jakiej się znajduje i czy np. pracuje, co może być przydatne podczas podziału majątku czy ubieganiu się o alimenty. Detektyw pomoże też w znalezieniu świadków, którzy mogą zeznawać podczas rozprawy. Biuro detektywistyczne zajmie się też dowodami na winę jednego z małżonków podczas rozwodu z orzekaniem o winie, dzięki czemu łatwiej będzie o korzystny wynik rozprawy. Prywatny Detektyw pomoże też ustalić czy np. nie dochodzi do nadużyć przy żądaniu alimentów lub ich niepłaceniu. Podczas rozwodu małżonek, zwłaszcza ten poszkodowany, nie ma zazwyczaj czasu i sił żeby szukać dowodów zdrady czy śledzić małżonka, pomoc prywatnego detektywa będzie więc nieoceniona i może przynieść wiele korzyści. Taka usługa wcale nie musi być droga…

Masz jakiekolwiek pytania? Chcesz skorzystać z naszych usług detektywistycznych?

Napisz bezpośrednio na nasz adres email biuro@prodetektyw.pl, zadzwoń lub napisz SMS pod numer telefonu 500 15 60 15.

Możesz też skorzystać z poniższego formularza kontaktowego. Wszystkie Twoje dane są szyfrowane i bezpieczne. Pamiętaj o naszej stronie internetowej: Agencja Detektywistyczna.


    One Comment

    Comments are closed.