WINDYKACJA
WYWIAD GOSPODARCZY

WYWIAD GOSPODARCZY

Czasami mogą wyniknąć sytuacje, w których Ty lub Twoja firma potrzebuje odpowiedzi na skomplikowane pytania, aby chronić swoje interesy biznesowe i osobiste. Na szczęście masz partnera w postaci Naszej agencji detektywistycznej, która pomoże Ci uzyskać odpowiedzi na twoje problemy. Wywiad gospodarczy jest często najskuteczniejszym narzędziem do podejmowania właściwych i odpowiedzialnych decyzji. Ma za zadanie chronić firmę przed stratami finansowymi i konsekwencjami wynikłymi z nawiązania współpracy z nieuczciwym partnerem w interesach. Formy w jakiej Nasza firma detektywistyczna pozyskuje informacje to: elektroniczna, technikami operacyjnymi oraz agenturalna.

Dzięki czynnościom podejmowanym w ramach tych form możemy prześwietlić zarówno dotychczasowych, jak i przyszłych kontrahentów biznesowych.

Wywiad gospodarczy to zbieranie danych : o faktach, wydarzeniach oraz planach. Ponadto o projektach określonych konkurencyjnych firm, ich analiza pod kątem wiarygodności i przydatności gospodarczej, a następnie przekazanie jej zleceniodawcy z należytym wyprzedzeniem, w takiej postaci, która zapewni jej optymalne wykorzystanie.

    Chciałbyś sprawdzić kontrahenta?

Masz możliwość jego sprawdzenia w 64 zróżnicowanych źródłach informacji gospodarczej min:

Biura Informacji Gospodarczej i Kredytowej
BGW
KGW
Dlugi.info
Dotacje Unii Europejskiej
Ostrzeżenia KNF
Anti-Money Laundering
Lista sankcyjna UE
InfoVeriti
Informator Upadłościowy
Rejestr Zapytań IK
REGON

Do raportu dołączamy także, analiza finansową danej firmy, zadłużenia, giełdy wierzytelności.

Dodatkowo sprawdzamy ruchomości, nieruchomości, a także nieruchomości zbyte do 5 lat wstecz

Ponadto, oferujemy  windykację dłużnika przez profesjonalnych windykatorów, którzy wypracowali przez lata metody  które o wiele intensywniej mobilizują dłużnika do spłaty zadłużenia.

Oferujemy kompleksową  pomoc wyspecjalizowanej kancelarii prawnej. 

WINDYKACJA

Zostałeś oszukany przez nieuczciwego kontrahenta, inwestora któremu powierzyłeś swoje środki, bądź po prostu ktoś winny jest Ci Twoje pieniądze – przyjdź opowiedz nam o tym. Uczciwie odpowiemy jakie są szanse na ich odzyskanie. Zanim pójdziesz po sprawiedliwość do sądu, komornika i wydasz duże pieniądze ( być może już to zrobiłeś) po to aby się dowiedzieć, że i tak nie ma skąd ich ściągnąć. My zrobimy to dużo taniej i szybciej. Zapukamy do drzwi dłużnika i wskażemy gdzie ma środki na to aby oddać dług. Przedstawimy argumenty, które pozwolą odzyskać Twoje pieniądze, a Twojemu dłużnikowi odzyskać twarz, spokój sumienia i przyszłość bez kłopotów. 

Przyjdź, zadzwoń i przedstaw nam swój problem – spróbujemy pomóc.

Kontakt : windykacja@prodetektyw.pl

Prodetektyw agencja detektywistyczna

NASZE SPECJALIZACJE :

Prowadzenie wewnętrznych śledztw i przesłuchań z zachowaniem szczególnej dyskrecji

 Negocjacje i windykacja dłużnika

Odzyskiwanie wierzytelności 

Zwalczanie szpiegostwa gospodarczego

Weryfikacja pracownika lub kandydata do pracy

 Dyskretna weryfikacja kontrahentów

 Rozpoznanie zagrożeń dla konkretnego projektu

 Śledztwa gospodarcze

 Prześwietlanie pracowników pod kątem wynoszenia istotnych informacji

 Naruszenia zakazu konkurencji

 Naruszenia praw patentowych