SPRAWY KRYMINALNE

Organy ścigania i Sądy Cywilne zajmują się ogromną ilością różnego rodzaju spraw — tak cywilnych, jak i karnych. W bezpośredni sposób przekłada się to na długie terminy oczekiwania na posiedzenia Sądu. Sytuacja ta związana jest najczęściej z brakami osobowo — kadrowymi, z którymi od lat borykają się polskie instytucje związane z egzekwowaniem prawa. Z pomocą przychodzi nasze biuro detektywistyczne, które oferuje niezbędną pomoc w sprawach kryminalnych.
Podczas trwania spraw cywilnych czy karnych, zaangażowane w nie osoby borykają się z różnymi trudnościami. W Sądzie Cywilnym są one zobowiązane do przedstawienia wszelkiego rodzaju dokumentów, faktów, wniosków dowodowych czy świadków, udowadniając w ten sposób swoją rację. Bardzo rzadko sięga on po narzędzia pozwalające na pozyskanie nowych dowodów w sprawie. Wszystko zależy tutaj niemalże wyłącznie od kompetencji stron postępowania. Jeszcze gorzej sytuacja wygląda w przypadku spraw karnych. Osoba, która posiada status podejrzanego lub oskarżonego, nierzadko jest pozostawiona sama sobie. Sytuacje, takie jak wydanie wyroku skazującego wobec osoby, która na późniejszym etapie okazuje się niewinna nie należą w naszym kraju do rzadkości. Specyficzna konstrukcja polskiego wymiaru sprawiedliwości sprawia, że Sąd, Prokuratura czy Policja najczęściej nie zajmują się poszukiwaniem świadków czy źródeł dowodowych, które mogłyby działać na korzyść osób podejrzanych lub oskarżonych. Ci natomiast nie mają zbyt dużego pola do działania.

Któraś z wymienionych powyżej sytuacji dotyczy Ciebie? Nie czekaj, jak najszybciej skontaktuj się z naszym biurem detektywistycznym!

Z chęcią przeanalizujemy wraz z Tobą materiały danej sprawy cywilnej czy karnej i opracujemy strategię działania, dzięki której zwiększysz szanse na znalezienie faktów, dowodów czy świadków działających na Twoją korzyść. Tym, co nas wyróżnia jest duża skuteczność i kreatywność w poszukiwaniach. Dzięki temu jesteśmy w stanie w pozytywny dla Klienta sposób wpłynąć na bieg sprawy.
Zakres działań naszego biura detektywistycznego w zakresie spraw kryminalnych obejmuje między innymi następujące usługi detektywistyczne:
 • Zbieranie informacji w sprawie, w której aktualnie toczy się postępowanie karne.
 • Weryfikowanie materiałów zebranych przez Prokuraturę lub Policję w toczących się postępowaniach karnych pod kątem ich wiarygodności.
 • Prowadzenie czynności, które mają na celu ustalić sprawców przestępstwa oraz świadków.
 • Prowadzenie czynności mających na celu oczyszczenie osoby z niesłusznie.
 • postawionych jej zarzutów.
 • Prowadzenie czynności w sprawach związanych z ruchem drogowym.
 • Prowadzenie oględzin miejsca wypadków oraz zdarzeń drogowych.
 • Prowadzenie czynności o przestępstwa związane z wyłudzaniem odszkodowań na szkodę zakładów ubezpieczeniowych.
 • Ujawnianie oraz zabezpieczanie śladów kryminalnych.
 • Poszukiwanie mienia utraconego na skutek przestępstwa, takiego jak oszustwo, przywłaszczenie czy kradzież.
 • Poszukiwanie osób ukrywających się, uprowadzonych oraz zaginionych.

Padłeś ofiarą włamania, wymuszenia, kradzieży, oszustwa, stalkingu, podpalenia czy innego przestępstwa?

Biuro detektywistyczne Prodetektyw to profesjonalni prywatni detektywi od spraw kryminalnych, którzy pracowali w wydziałach kryminalnych Policji, gdzie skrupulatnie poznali metody i formy pracy operacyjnej.
Jeśli już doszło do przestępstwa, ważny jest czas w jakim powiadomimy Policję czy firmę detektywistyczną ponieważ kluczowym jest odpowiednie zabezpieczanie śladów, znalezienie kamer w okolicy, zabezpieczanie monitoringu, rozpytanie okolicznych mieszkańców i ewentualnych świadków. Tutaj czas gra bardzo istotą rolę przy czynnościach operacyjnych.

Czasami los sprawia, że jesteśmy uwikłani w sprawy kryminalne, niekoniecznie z własnej winy. Dzięki pomocy naszej agencji detektywistycznej możesz zachować spokój wewnętrzny i opanowanie, wiedząc, że prywatni detektywi wykorzystują wszystkie dostępne środki, aby rozwiązać Twój problem. Ponadto, posiadamy specjalistyczny sprzęt, innowacyjne metody i kontakty, które pozwalają na zdobycie cennych informacji. Jeśli zdecydujesz się na współpracę z naszą firmą detektywistyczną, gwarantujemy pełną dyskrecję, profesjonalne podejście, najwyższej klasy specjalistów w sprawach takich jak :
 • uprowadzenia
 • groźby karalne
 • wymuszenia
 • włamania
 • kradzieże
 • szantaż
 • pobicia
 • zastraszania
 • rozboje
 • napady
 • stalking
 • oszustwa
 • inne przestępstwa
 • sytuację zagrażające Twojemu  zdrowiu i życiu oraz Twoich bliskich
 • szczegółowa analiza zebranych dowodów przez organy ścigania
 • zaawansowane metody pomocne w zbieraniu istotnych źródeł dowodowych

Jak zabezpieczyć się przed kradzieżą, włamaniem, oszustwem, nękaniem czy innym przestępstwem?

Trzeba pamiętać, że nic nie jest przypadkowe, zapewne wcześniej byłeś obserwowany przez przestępców celem uzyskania informacji o Twoim harmonogramie dnia. Kiedy wychodzisz do pracy, ile czasu Cię nie ma w domu czy biurze, kiedy wracasz, ilu jest domowników lub pracowników, czy są psy, kamery itd. Im więcej posiadają informacji na Twój temat, tym później łatwiej jest im dokonać przestępstwa. Kolejnym ważnym aspektem, na który warto zwrócić uwagę jest fakt, że czasami takie informacje świadomie lub nieświadomie przekazują im nasi znajomi, sąsiedzi, rodzina czy pracownicy.
Możemy zabezpieczyć się przed niektórymi przestępstwami takimi jak kradzież auta metodą na walizkę bądź game boy. Pisaliśmy już o tym osobny artykuł: są to etui i pudełka, które blokują sygnały wysyłane przez kluczyk i tym samym uniemożliwiają kradzież naszego auta.
Innym sposobem jest nie obnoszenie się z nasza prywatnością w Internecie. Przestępcy często analizują nasze profile w mediach społecznościowych celem uzyskania dodatkowych informacji na nasz temat. Wkrótce osobny artykuł na ten temat, jak i OSINT-u – wywiadu internetowego, oszustw internetowych.
Reasumując, jeśli potrzebujesz profesjonalnej pomocy od agencji detektywistycznej w zakresie włamania, kradzieży, wymuszenia, podpalenia, oszustwa czy innych przestępstw, to tutaj bardzo istota rolę odgrywa także doświadczenie i kontakty zawodowe które mogą pomóc na różnych płaszczyznach śledztwa.

Masz problem w sprawach kryminalnych? Nie zwlekaj. Skontaktuj się z agencją detektywistyczną ProDetektyw.

W organach ścigania codziennie toczy się mnóstwo spraw o podłożu kryminalnym, a braki kadrowe sprawiają, że często nie jest możliwe wnikliwe przeanalizowanie sytuacji, w której się znalazłeś. Należy pamiętać, że bezpieczeństwo nasze, naszej rodziny czy firmy w dużej mierze zależy od nas samych, warto weryfikować nowe poznane osoby w Internecie, nowych pracowników, nowych partnerów gdyż jak wynika z naszych analiz, metody grup przestępczych stają się coraz bardziej wyrafinowane. Tak jak w prawie o ruchu drogowym należy stosować zasadę organicznego zaufania oraz pamiętać, że jeżeli doszło już do przestępstwa to czas gra kluczową rolę.
Zapewniamy pełna dyskrecję, bezpieczeństwo oraz fachową pomoc.
Napisz bezpośrednio na nasz adres email biuro@prodetektyw.pl, zadzwoń lub napisz SMS pod numer telefonu 500 15 60 15.

Możesz też skorzystać z poniższego formularza kontaktowego. Wszystkie Twoje dane są szyfrowane i bezpieczne.