OSINT BIAŁY WYWIAD

Potrzebujesz pozyskać informację z cyberprzestrzeni dotyczącą kandydata do pracy, partnera, firmy, interesującej Cię osoby, grupy osób, wydarzenia ?
Nasza firma detektywistyczna zbiera potrzebne informacje, które są dziś dostępne od ręki. Należy je tylko umiejętnie wyszukać i potrafić wyodrębnić interesujące zasoby od bezużytecznych.
biały wywiad
W ramach realizowanych czynności, biuro detektywistyczne wykorzystuje narzędzia i rozwiązania programowe pozwalające na wyszukanie w zasobach sieci Internet danych powiązanych z przedmiotem zlecenia lub też jego zabezpieczeniem.
Mając dostęp do treści zamieszczonych w sieci, mamy wgląd do interesujących nas wizerunków, danych osobowych, wiedzy na temat rodziny, poglądów, miejsc, które odwiedzamy z kim się tam spotkamy, znajomych i wiele innych.
Taka wiedzę możemy połączyć z forma wywiadu gospodarczego w tym zadłużeń, posiadanego majątku ruchomego i nieruchomego, obecnego i zbytego. Zarazem może być to wywiad środowiskowy wśród sąsiadów, rodziny, znajomych, itd. Czynności takie mogą być prowadzone w sposób jawny bądź dyskretny, pod legendą w zależności czego oczekuje zleceniodawca. Powyższe działania dają konkretne i potwierdzone interesujące nas dane.
Na czym polega wywiad gospodarczy
Jeśli potrzebujesz zebrać informacje z Internetu na wskazaną osobę, zagadnienie, firmę, to zapraszamy do kontaktu z naszą agencją detektywistyczną Prodetektyw.

Skontaktuj się z nami: