Odzyskiwanie długów od osób prywatnych. Ściąganie długów.

Skuteczny odzysk długów

Jak Ci mówię, że Ci oddam, to Ci mówię, a jak mówię, że nie oddam, to nie oddam.

„Na bank zwrócę”, ten jeszcze do niedawna popularny slogan oznaczał (choć też tylko teoretyczną) deklarację gwarancji zwrotu długu. Co i kto dziś da nam gwarancję, że dłużnik odda nam to co jest winien?

Nikt i nic ! Prawie nikt i nic.

Tak zwane „trzy kosy” czyli poddanie się egzekucji w trybie artykułu 777 Kodeksu postępowania cywilnego miało gwarantować bezwzględną (i prawie natychmiastową) egzekucję wierzytelności i … gwarantuje! Tylko wobec tych dłużników, którzy przy zawieraniu umów pożyczek, kredytów, itp. wierzytelności mieli zamiar oddać. Ale, niestety! Potknęli się po drodze do sukcesu, biznesowo, życiowo, projekt się nie sprawdził, przeinwestowali, kolokwialnie mówiąc … nie wyszło i stracili to, na co pożyczali.

Ale ci co „pożyczali” z zamiarem by z góry nie oddać, robili wszystko, by uwiarygodnić się wobec swoich (często naiwnych, łakomych na szybki i duży zysk) wierzycieli. Nie martwią się dziś co robi ich inwestor, który im zaufał. Bez zmrużenia oka podpisywali weksle, składali oświadczenia poddania się egzekucji, robili wszystko by DOSTAĆ! Wiedząc, że nigdy nie będą chcieli ODDAĆ! Relatywnie nie dawno, bo w 2018 roku Sejm przyjął dwie ustawy, przygotowane w Ministerstwie Sprawiedliwości, które całościowo reformują działalność komorników. Przełomowe regulacje zawarte zostały w zupełnie nowej, liczącej wraz z uzasadnieniem prawie 200 stron, kompleksowej ustawie o komornikach sądowych.

Co, jak i czy w ogóle komornik może zrobić, by dłużnik oddał to co w rzeczywistości bardzo często, ukradł, sprzeniewierzył, zdefraudował itp. Przepisy … fajne, klarowne i … w praktyce wobec oszustów kompletnie nie skuteczne!

Skuteczne odzyskiwanie długów od osób prywatnych

Będę tu przychodził co dzień, pod drzwi twojego domu, firmy, kościoła, kina, teatru i … WC! Zapytam twoich kontrahentów czy nie obawiają się, że skończą tak jak wierzyciele, którzy nie mogą odzyskać swoich środków. Stalking – to złośliwe i powtarzające się nagabywanie, naprzykrzanie się czy prześladowanie zagrażające czyjemuś bezpieczeństwu. A ja ci nie zagrażam! To ty spowodowałeś, że bezpieczeństwo finansowe, osobiste, rodzinne i psychiczne tego co ci zaufał – legło w gruzach! Więc nie dziw się dziś, że tu jestem – jestem w imieniu twojego WIERZYCIELA ! i będę tak długo, aż ODDASZ !

________________________________
1, 2, 3 – Jak podają niezależne media biznesowe, najskuteczniejszą ostatnio drogą na odzyskanie tego, co wydawałoby się niemożliwe do odzyskania są Biura Windykacyjne ściśle współpracujące z Biurami Detektywistycznymi (które posiadają uprawnienia m.in. do przetwarzania informacji o dłużnikach bez jego wiedzy i zgody, rzetelnego ustalenia majątku nawet tego ukrytego, do skutecznych poszukiwań i obserwacji ukrywających się dłużników – oszustów, co daje śledczymi przewagę nad innymi formami dochodzenia roszczeń) i/lub one same, jeżeli w swojej ofercie posiadają usługę ofensywnej windykacji pozasądowej jak choćby dla przykładu podać naszą ofertę odzyskiwania długów.

Ściąganie i odzyskiwanie długów z ProDetektyw

Masz jakiekolwiek pytania? Chcesz skorzystać z naszych usług detektywistycznych?

Napisz bezpośrednio na nasz adres email biuro@prodetektyw.pl, zadzwoń lub napisz SMS pod numer telefonu 500 15 60 15.

Możesz też skorzystać z poniższego formularza kontaktowego. Wszystkie Twoje dane są szyfrowane i bezpieczne. Pamiętaj o naszej stronie internetowej: Agencja Detektywistyczna.