PRYWATNY KIEROWCA

PRYWATNY KIEROWCA

    W tej kwestii możesz całkowicie zaufać naszej firmie detektywistycznej

Wieloletnie doświadczenie sprawiło, że funkcja prywatnego kierowcy jest bardzo istotna z punktu widzenia VIP-a. Dyskrecja, zaufanie oraz wysoka kultura osobista to minimum, które oferuje nasza agencja detektywistyczna. 

Każda podróż, w którą zabierze Cię Nasz prywatny kierowca będzie przyjemnością, a komfort i jakość jazdy miłym wspomnieniem. Nasi kierowcy są weryfikowani pod kątem karalności oraz wszyscy przeszli odpowiednia szkolenia bądź służyli w jednostkach specjalnych. Lojalność, dyskrecja oraz profesjonalizm to synonim Naszej pracy.  

Do tej usługi możemy Państwu polecić także ochronę osobistą. Realizowaną przez byłych żołnierzy jednostki GROM, byłych funkcjonariuszy Służby Ochrony Państwa, jak i byłych Antyterrorystów, a obecnie Kontrterrorystów.

Jeżeli w wyniku gróźb, wymuszeń, próby uprowadzenia lub innych przestępstw, obawiają się Państwo o zdrowie i życie swoje i swoich bliskich jesteśmy do Państwa dyspozycji o każdej porze dnia i nocy 24/7/365.

PRYWATNY SZOFER

Masz jakiekolwiek pytania? Chcesz skorzystać z naszych usług detektywistycznych? Napisz bezpośrednio na nasz adres email biuro@prodetektyw.pl, zadzwoń lub napisz SMS pod numer telefonu 500 15 60 15. Możesz też skorzystać z poniższego formularza kontaktowego. Wszystkie Twoje dane są szyfrowane i bezpieczne. Pamiętaj o naszej stronie internetowej: Agencja Detektywistyczna.


  OCENY KLIENTÓW

  Agencja Detektywistyczna Pro Detektyw Biuro detektywistyczne Warszawa IconAgencja Detektywistyczna Pro Detektyw Biuro detektywistyczne Warszawa

  Marszałkowska 111, Warszawa

  5,0 59 reviews

  • Avatar Justyna Dziubinska ★★★★★ tydzień temu
   Byli bardzo profesjonalni, ale jednocześnie potrafili podchodzić do mnie z empatią
  • Avatar ANTONI ★★★★★ miesiąc temu
   Ich skuteczność w rozwiązaniu problemu przerosła moje oczekiwania. Polecam ProDetektywa każdemu, kto szuka nie tylko profesjonalnej pomocy, ale także wsparcia w trudnych momentach życia.
  • Avatar Marcin W ★★★★★ miesiąc temu
   Potrafili znaleźć balans między skutecznością a szacunkiem dla prywatności. W mojej sprawie gdzie sytuacja była bardzo złożona, detektywi nie tylko dostarczyli niezbędne dowody, ale również zadbali o to, abym rozumiała każdy etap postępowania.
  • Avatar B K ★★★★★ 3 miesiące temu
   Dziękuję Agencji Detektywistycznej ProDetektyw za pomoc w sprawie szantarzu. Bardzo dziękuję za tak ważne dla mnie wsparcie i nieocenioną obecność w każdej trudnej chwili.Od pierwszego kontaktu czułam że nie jestem sama i mam wsparcie profesjonalistów .Szczególne podziękowanie dla pana Artura za cierpliwość i wyrozumiałość .W sytuacji która mnie dotknęła pomoc Agencji Detektywistycznej ProDetektyw była nieoceniona.Polecam współpracę .
  • Avatar Jakub ★★★★★ 2 miesiące temu
   Sprawnie i zdecydowanie radzą sobie z trudnymi przypadkami. Polecam każdemu, kto szuka profesjonalnej pomocy.
  • Avatar Grzegorz Smolen ★★★★★ 10 miesięcy temu
   Profesjonaliści, wszystko załatwione szybko i sprawnie, pomoc na każdym etapie.
   Polecam współpracę.
  • Avatar Sidor Bogdan ★★★★★ 11 miesięcy temu
   Witam
   Profesjonalni wiedza co robią
   Bardzo uczciwi co do rozliczania się za wykonaną usługę .
   Bogdan
  • Avatar darek berry ★★★★★ 10 miesięcy temu
   Super załatwiona sprawa 100 procent profesjonalizmu jak w Amerykańskich filmach🙂 , Najlepsza Agencja Detektywistyczna w Kraju Gorąco Polecam.
  • Avatar Maria Woroniecka-Wrześniewska ★★★★★ rok temu
   Miałam sprawę jednoznaczną prawnie i zażartego, złośliwego przeciwnika. Cały czas czułam wsparcie, również merytoryczne, ze strony pracowników firmy. Dzięki ich spokojowi i opanowaniu udało się załatwić sprawę w ciągu 3 tygodni nie naruszając prawa. Zaczęłam wierzyć, że można wygrać z krętaczami, oszustami i prowokatorami jeżeli ma się rację.
  • Avatar Marek Piprek ★★★★★ rok temu
   Chciałbym podziękować Agencji Detektywistycznej ProDetektyw za profesjonalną pomoc z walką oszustów którzy pod pretekstem szantażu próbowali wyłudzić pieniądze na szczęście wszystko zakończyło się szczęśliwie. Pan Artur to profesjonalista w swojej dziedzinie polecam do korzystania z jego usług. Pozdrawiam wszystkich
  • Avatar Maciej Kolodziej ★★★★★ rok temu
   Bardzo dobra współpraca z p Arturem. Mój przypadek kobieta z dzieckiem małym doskonale zapanowała wynajem i nie płacenie od 2 miesiąca. Po tygodniu od negocjacji wyprowadziła się. Bardzo dziękuje
  • Avatar Trisek Grzegorz ★★★★★ rok temu
   Agencja Detektywistyczna Pro Detektyw Biuro detektywistyczne jest kompetentne w wykonywaniu zadania. Jako klient jestem bardzo zadowolony w usługi zleconej. Skuteczne zatrzymanie przestępczej działalności osoby na facebooku pod moim adresem spowodowało u mnie spokój. Teraz wiem dzięki Pro Detektyw co robić na wypadek pojawienia się oszustów. Dziękuję.
  • Avatar Tomi Zzz ★★★★★ rok temu
   Działania Agencji Detektywistycznej Pro Detektyw w 100% skuteczne. Polecam!
  • Avatar Andrzej Sochacki ★★★★★ rok temu
   Fachowe, profesejonalne podejście do klienta, wsparcie oraz zangażowanie zasługują na pochwałę. Pozdrawiam was serdecznie i dziękuję za pomoc.
  • Avatar Krzysztof Mikulski ★★★★★ rok temu
   W dzisiejszych czasach odzyskanie mieszkania od nieuczciwego najemcy to jak przedarcie się przez pole minowe, z firmą Pana Artura był to spacerek po plaży. Pełen profesjonalizm, spokój, opanowanie. Polecam
  • Avatar Marcin ★★★★★ 3 lata temu
   Profesjonalizm na najwyższym poziomie. Bardzo szybkie, skuteczne i dyskretne działanie, stały kontakt 24/7 i informowanie na bieżąco na jakim etapie jest sprawa, po paru godzinach miałem już wszystko czarno na białym. Współpraca z ProDetektyw to czysta przyjemność GORĄCO POLECAM !!
  • Avatar Beata ★★★★★ 3 lata temu
   Serdecznie Polecam Prodetektyw, a szczególnie Pana Artura.
   Dzwoniłam do wielu agencji, ale z nikim nie było tak rzeczowej rozmowy. Pan Artur poświęcił mi dużo czasu i przystąpiono natychmiast do pracy. Było trudno znaleźć kogoś, kto się ukrywa i jest czujny.
   Udało się!!!
   Efekt pracy detektywów był dla mnie dużą niespodzianką 😊
   Kontakt był stały, informowano mnie o wszystkim na bieżąco. Świetna współpraca. Dziękuję bardzo i szczerze Polecam, a także Pozdrawiam Pana Artura.
  • Avatar Kamila Berkut ★★★★★ 2 lata temu
   Bardzo dobry kontakt. Sprawa załatwiona pozytywnie i szybko. Duża wiedza i doświadczenie osób zaangażowanych w sprawę. Dziękuję i polecam wszystkim.
  • Avatar Agnieszka Smoleńska ★★★★★ 2 lata temu
   Pełen profesionalizm, podejście do sprawy oraz zaangażowanie. Ekipa dosłownie na 6. Współpraca z wami sama przyjemność . Będe polecała każdemu :)
  • Avatar Tadeusz Zywek ★★★★★ 2 lata temu
   Zleciłem firmie obserwacje osoby która od dłuższego czasu nie dawała mi spokoju. Dzięki tej firmie detektywistycznej udało mi się wszystkiego dowiedzieć. Polecam serdecznie ich usługi
  • Avatar Małgorzata Górska ★★★★★ 2 lata temu
   Wynajęliśmy detektywa do rozwiązania naszej sprawy która ciągnie się za nami od dłuższego czasu. Dzięki tej usłudze dowiedzieliśmy się prawdy. Mogliśmy liczyć na pełną poufność. Polecamy serdecznie
  • Avatar Marcysia Brożyna ★★★★★ 2 lata temu
   Porządny detektyw wykonujący dobrze swóją pracę. Śmiało mogę polecić ich usługi bo nasza firma korzystała z nich już nie raz. I zawsze byliśmy zadowoleni ;)
  • Avatar Piotr Mościcki ★★★★★ 2 lata temu
   Pełne oddanie mojemu zleceniu dzięku czemu mogłem szybko zapobiec uszustwom na moją niekorzyść. Detektywi bardzo mili i kumaci
  • Avatar Mateusz Pękacki ★★★★★ 3 lata temu
   Agencja detektywistyczna poradziła sobie z moim zleceniem na medal. Kontakt jak i doradctwo na wysokim poziomie, tak samo dogadanie wszystkich aspektów przebiegło sprawnie. Gorąco polecam
  • Avatar Mateusz Barabasz ★★★★★ 2 lata temu
   Bardzo dyskretni detektywi, jeżeli chodzi o moją współpracę z nimi to jestem pod mega wrażeniem. Dobry kontakt i ceny nie są wygórowane.
  • Avatar Piotr Balcerek ★★★★★ 2 lata temu
   Polecam. Wszystkie potrzebne mi dowody przedstawione czarno na białym. Jeśli komuś zależy na świetnie wykonanym zleceniu to nie ma co się zastanawiać.
  • Avatar Igor Wiśniewski ★★★★★ 3 lata temu
   Super obsługa, pełen profesjonalizm spotkanie osobiste tylko mnie w tym utwierdziło. Indywidualne podejście do każdej sprawy. I co ważne bez naciągania na zbędne koszta. Nic tylko polecać dalej :)
  • Avatar Up Teams ★★★★ 3 lata temu
   Panowie z biura detektywistycznego Prodetektyw, pomogli nam w eksmisji firmy z naszej nieruchomości. Trzeba przyznać, ze profesjonalnie podeszli do sprawy choć trochę za długo to trwało, ale liczy się efekt końcowy.

  OSOBISTY KIEROWCA

  Prywatny, osobisty kierowca gwarantuje luksusowy transport wysoko postawionym osobom, takim jak prezesi międzynarodowych korporacji czy celebryci. Jego zadaniem jest jednak nie tylko przewożenie ich z jednego punktu do drugiego, lecz również spełniać różnego rodzaju prywatne życzenia. Prywatny szofer może zarówno zawozić swoich klientów na spotkania, jak i pokazywać im najciekawsze miejsca w danym mieście czy załatwiać rozmaite sprawunki, takie jak zakupy. Co zrobić, aby móc wykonywać ten zawód? Na jakie zarobki można liczyć?

  Podstawowy wymóg, jaki musi spełnić osoba chcąca zostać prywatnym kierowcą to posiadanie prawa jazdy przynajmniej kategorii B. Niektóre pojazdy, jakie znajdują się na wyposażeniu firm świadczących tego typu usługi zaliczają się do kategorii C, C+E czy D. Dysponowanie takim prawem jazdy daje znacznie większe możliwości na rynku pracy. Oprócz tego, niezbędne jest wyrobienie uprawnień na kierowcę zawodowego, które należy odnawiać co 5 lat. Każdy z wymienionych powyżej etapów wiąże się z koniecznością odbywa szkolenia w specjalistycznym ośrodku i poddaniu się badaniom lekarskim oraz psychologicznym.

  Niektóre z form zatrudniania, w szczególności te, które dotyczą administracji rządowej lub samorządowej wyższego szczebla, wymagają także uprawnień do prowadzenia pojazdu uprzywilejowanego. Wówczas niezbędne jest ukończenie 21 roku życia, posiadanie wspomnianych powyżej kategorii prawa jazdy oraz odbycie badań psychologicznych i specjalistycznego szkolenia, które może odbyć się wyłącznie w ośrodkach doskonalenia techniki jazdy wyższego stopnia. Ostatni krok nie dotyczy funkcjonariuszy służb, w tym pożarniczych, specjalnych, Służby Więziennej, Straży Granicznej oraz Policji. Są to wymogi formalne pozwalające na prowadzenie ponadnormatywnych pojazdów.

  Jak zostać prywatnym kierowcą? W tym celu, warto zapoznać się z ogłoszeniami zamieszczanymi regularnie stronach internetowych różnego rodzaju firm, korporacji oraz jednostek administracji państwowej i samorządowej. Znacząca część biznesmenów poszukujących prywatnych kierowców korzysta z usług specjalistycznych firm dysponujących wykwalifikowanymi szoferami. Mowa tu między innymi o agencjach transportu luksusowego. Aplikując do nich, należy zdawać sobie sprawę z tego, iż każda z nich posiada swoje własne wymagania w zakresie doboru pracowników. W każdej z nich niezbędne będzie posiadanie omówionych powyżej uprawnień, doświadczenie, znajomość topografii miasta oraz predyspozycje osobowościowe. Na jakie zarobki można liczyć wykonując zawód prywatnego kierowcy? Trudno jednoznacznie odpowiedzieć na to pytanie, jako że często są one owiane tajemnicą. Jak pokazują jednak wyniki ogólnopolskich badań, zawodowy szofer zarabia średnio 4075 złotych brutto (jest to mediana wynikająca z wyliczeń, zgodnie z którymi zarobki ponad 50% prywatnych kierowców wynoszą między 3412 złotych a 5415 złotych brutto; nawet 25% z nich zarabia powyżej tego pułapu). Z ustaleń poczynionych przez nasza agencję detektywistyczną, kwoty te są znacznie wyższe i zaczynają się od 6000 zł netto, przy czym wiąże się to z dyskrecja, lojalnością wobec klienta oraz pełna dyspozycyjnością.